"Těším se do soudní síně," vzkázal Bendovi Bárta s tím, že si ho „dá k večeři".
"V Ústeckém kraji se mně podřízení smějí v tom, že management Ředitelství silnic a dálnic řídí Oulický s Bendou, což jsou slavní kmotři ODS a sociální demokracie, a nikoli ministr dopravy," prohlásil Bárta v nedělních Otázkách Václava Moravce.
Omluva a odškodnění
Benda nyní reagoval trestním oznámením pro pomluvu a křivé obvinění. Do konce týdne pak ještě hodlá podat žalobu o milionové odškodnění. Vysouzené peníze pak chce věnovat Ředitelství silnic a dálnic na dostavbu dálnice D8, silnice R7 nebo opravu komunikací.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


