Nejvyšší návladní Zeman odmítl pozvánku od prezidenta kvůli korupci v Lánech. Ten pomstychtivý stařec teď jmenovci zavaří, tuší novinář

28.09.2017 7:39

Prezident Miloš Zeman ještě před svou cestou do USA mluvil se šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem. Po návratu z USA se sešel s ministrem vnitra Milanem Chovancem (ČSSD) a podle všeho plánoval, že se sejde s nejvyšším státním zástupcem Pavlem Zemanem. Jenže právě od něj dostal prezident košem. Server Seznam zprávy doplňuje, jaký teď Pavla Zemana může čekat trest.

Nejvyšší návladní Zeman odmítl pozvánku od prezidenta kvůli korupci v Lánech. Ten pomstychtivý stařec teď jmenovci zavaří, tuší novinář
Foto: Hans Štembera
Popisek: Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman s vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou
reklama

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman dostal pozvání na Hrad, ale odmítl přijít. Svou omluvenku zdůvodnil tím, že dozoruje vyšetřování kauzy korupce v Lesní správě Lány a hodlá si zachovat svou nestrannost. Z Hradu už na to zareagovali. „Nevidíme důvod toto stanovisko komentovat, každý je zodpovědný za svou růži,“ okomentoval to Jiří Ovčáček.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Václav Dolejší ze serveru Seznam zprávy už přemýšlel o tom, jaký trest teď asi Pavla Zemana čeká, když si dovolil odmítnout prezidenta. Možná nedostane pozvánku na oslavy státního svátku 28. října na Pražském hradě. Tím to však podle Dolejšího nemusí skončit.

„Ta pomstychtivost je jedna z vlastností Miloše Zemana, to ostatně říkají i jeho příznivci. Dál může jedině snad lobbovat u nějaké budoucí vlády, aby Pavla Zemana třeba odvolala, ale to už opravdu divoce spekuluji,“ zaznělo z úst Václava Dolejšího.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Nikdy neodstoupím!“ zahřměl z Partie Babiš. Velký výprask dostal „škůdce ekonomiky“ Středula

13:26 „Nikdy neodstoupím!“ zahřměl z Partie Babiš. Velký výprask dostal „škůdce ekonomiky“ Středula

Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) rozjel v Partii CNN Prima News pořádnou kanonádu. Zopakoval, že ni…