Nekuřte nám tady tu trávu. Do sídla Pirátů dorazil oslavovat i pomalovaný straník, pózující s jointem

22.10.2017 16:03

Piráti svůj volební úspěch, kdy skončili třetí před SPD Tomia Okamury, oslavili na suchu s internetem. Píše o tom server Aktuálně.cz.

Nekuřte nám tady tu trávu. Do sídla Pirátů dorazil oslavovat i pomalovaný straník, pózující s jointem
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Šéf Pirátské strany Ivan Bartoš

Piráti slavili ve sklepení klubu Uhelna poblíž pražského Anděla, kde mimo jiné příhodně i postavili kapitánský můstek. Co však do jejich sklepení nedoplulo, byl internet. Více než stovka novinářů se tak musela obejít bez připojení, které nezvládalo přenos dat ze živých přenosů a nahrávání fotek.

Piráti byli optimističtí od samého počátku svého příjezdu k Uhelně, kdy tipovali dvojciferné číslo. Kolem Uhelny se pak srocovali lidé s pirátskými kostýmy. Jeden pirát měl dokonce opici na zádech a papouška na ramenou, nechyběl ani pověstný joint. Tohoto muže pak kvůli smradu z trávy vyvedla ochranka.

Původní text ZDE.

Bartoš pak zopakoval, když už bylo jasné, že strana ve sněmovně usedne, že chce být silnou opozicí. Následně se ozval velký potlesk a nechybělo ani políbení manželů Bartošových. „Jste nejlepší pirátská strana,“ křičí Bartoš, zatímco ve štábu běží ukázka z filmu Matrix. 

Šéf Pirátů pak volební úspěch slaví kávou. Čekají ho totiž rozhovory a televizní přenos České televize, kde se setká s dalšími šéfy úspěšných stran.

Ve štábu se podle novinářů objevil i značně bizarní pirát s vytetovaným papouškem na rameni, opicí na zádech a prokletou zlatou mincí na krku. "Vyfoť mě. Ale s tím jointem," požadoval na novinářích.

Právě tohoto Piráta ale po nějaké době vyhnala z centrály ochranka se slovy: „Nekuřte tady tu trávu, smrdí nám to až dolů“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš vyklopil, co si s Trumpem řekli o Zemanovi a jak jednal s ČSSD. Drsné slovo o ČT

7:44 Babiš vyklopil, co si s Trumpem řekli o Zemanovi a jak jednal s ČSSD. Drsné slovo o ČT

Do pořadu Xaver Live po dlouhém lákání a vnadění přišel premiér Andrej Babiš. Premiér se v interview…