Nemám mozek. Tomáš Klus vás chtěl potěšit, snad ho pochopíte

16.02.2021 15:45

Procházíme podle něj mlžným obdobím a leze to na mozek. Zpěvák Tomáš Klus se proto rozhodl v těžkých dobách podpořit své fanoušky a zahrát jim písničku. Bude teď prý pro ně vystupovat častěji. Říká tomu „Nouzovka“. Prozradil také, co k tomu pije, a je to síla.

Nemám mozek. Tomáš Klus vás chtěl potěšit, snad ho pochopíte
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomáš Klus
reklama

Video na svém facebookovém profilu nadepsal slovy „Nenecháme se v tom. Nás nedostanou!“ Pak to začalo: „Přátelé, děkuji vám za tipy, co bych vám mohl zahrát. Doufám, že se mi bude dařit hrát vám pravidelně, protože mám pocit, že tohle zvláštní, mlžné období mnohým z nás už leze na mozek a myslím, že není lepší cesty k uklidnění ducha než skrze hudbu.“ Domnívá se Klus.

„A protože jsem demokrat, a tipy, které jste mi mnozí z vás psali, byly tak rozdílné, tak demokraticky rozhoduji já. A jak budeme říkat téhle seanci? Nouzovka. Máme nový čtrnáctidenní nouzový stav, takže nouzovka. Takže v rámci nouzovky vám zahraju první píseň, kterou poprvé slyšelo širší publikum než moji přátelé,“ prozradil divákům.

Anketa

Kdo by byl lepší předseda ČSSD?

12%
65%
hlasovalo: 11282 lidí
„A jsem rád, že se okruh mých přátel rozrostl a že teď můžu zpívat taky vám, přátelé. Mějte krásný večer a děkuju vám za to, že přes to všechno, co se děje okolo nás, neopouštíme dobrou mysl, že si třeba teď dokážeme sednout. Dobrou chuť, pokud právě popíjíte čaj. Já mám černý čaj s mlékem, ten mám rád a už přestávám mluvit, vidíte půl minuty a pořád se nic neděje, ale v tuto chvíli už ano…“ usmíval se Klus. 

Následně zpěvák zahrál poněkud zmatenou improvizovanou písničku, kde se mimo jiné vyznal ze své skepse ze současné situace, že jeho děti hrají Člověče, nezlob se, nebo ke své lásce k čokoládě. „A já si říkám, ,jde to s náma z kopce, ale nejde, člověče, vzchop se, vždyť bude zase dobře, všude to říkaj, že bude líp,“ či kousek jako „nemám mozek, takže mi na něj nemá co lézt, ani ta podivná doba dole, co je v předsíni,“ nebo „jsem schopen sníst celou čokoládu na jedno posezení, a to si říkám, neláduj, neláduj se, jsem čokoholik.“ Takovéto a podobné Klusovy verše zřejmě nezlidoví, ale jeho fanoušky zcela jistě potěší.

Výstup zakončil opět hřejivým vzkazem: „Přátelé, mějte se krásně a zítra na viděnou, joo? A jsme dobrý, všechno zvládneme přece,“ hlásil zpěvák a několikrát žertovně zamrkal do objektivu, jako by už z celého současného dění dostal tik. Celou písničku si můžete poslechnout níže.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: AZy

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Češi, spojenci Hitlera. Zloději a lokajové. Rusové přitvrdili a zaskočili

6:03 Češi, spojenci Hitlera. Zloději a lokajové. Rusové přitvrdili a zaskočili

Česko nikdy nebylo zemí Rusku přátelskou. Tak začíná video nacionalistických ruských youtuberů sdruž…