Němci ubytovali uprchlíky v bývalém koncentráku. A prý se jim tam líbí

14.09.2015 15:05 | Zprávy

Britský bulvární deník Daily Mail přišel s informací, že v Německu čeká 21 azylantů na ubytování. Zpráva sama o sobě tak zajímavá není, ubytovací zařízení však spadá pod bývalý koncentrační tábor Buchenwald. A uprchlíci jsou tam údajně spokojení.

Němci ubytovali uprchlíky v bývalém koncentráku. A prý se jim tam líbí
Foto: pixabay.com
Popisek: Koncentrační tábor - ilustrační foto

Podle informací, které přinesl britský bulvární deník Daily Mail, čeká 21 azylantů převážně z Blízkého východu a Afriky na rozhodnutí německých úřadů v ubytovacím zařízení, které dříve patřilo pod nacistický koncentrační tábor Buchenwald. Někteří z azylantů žijí v zařízení už několik měsíců a ubytování si chválí. V ubytovně mají k dispozici všechny základní potřeby a navíc dostávají asi 136 eur podpory.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vss

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Rozpočet

Když je podle vás rozpočet bez ambice, zajímá mě, zda ho tedy podpoříte nebo ne? Protože jestli ano, tak si podle mě slušně řečeno nevidíte do pusy nebo to hlasujete i pro věci, s kterými nesouhlasíte? Jakou má takové hlasování logiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zklamaný Petr Kramný bojuje dál. Řekl nám o své další naději

4:44 Zklamaný Petr Kramný bojuje dál. Řekl nám o své další naději

Odsouzený Petr Kramný je zklamán tím, že ESLP odmítl jeho stížnost. Jak však řekl ParlamentnímListům…