Němci utíkají před Merkelovou na východ. Podívejte se, jakou destinaci si oblíbili

14.08.2016 16:39 | Zprávy

Zhruba tisícovka Němců se usadila u maďarského jezera Balaton, protože chtějí uniknout před uprchlickou politikou kancléřky Angely Merkelové. Alespoň tak to tvrdí reportáž německé televizní stanice ZDF, o které informoval server Instory.cz.

Němci utíkají před Merkelovou na východ. Podívejte se, jakou destinaci si oblíbili
Foto: Attila Kisbenedek/AFP
Popisek: Vláda premiéra Orbána spustila kampaň varující před přistěhovalci

Němci se už dříve stěhovali k Balatonu, protože je tam levný život a cítí se tam jako doma. A nyní mají i jiný důvod. Maďarský premiér Viktor Orbán dělá kroky, které Němcům chybějí v případě Merkelové – staví plot proti migrantům.

Celý text je ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Návrat Ukrajinců

Jste pro, aby se boje schopní muži vraceli na Ukrajinu, aby bránili svou zem na místo toho, abychom jim poskytovali azyl?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Stačilo! mohlo být ve Sněmovně. Petr Hampl k dění dva týdny před volbami

19:41 Stačilo! mohlo být ve Sněmovně. Petr Hampl k dění dva týdny před volbami

Podle sociologa Petra Hampa volby neznamenají zásadní změnu moci, ale ukazují posun k "studené občan…