Podle zpravodaje německé veřejnoprávní stanice ARD je důvěra diváků v Českou televizi trnem v oku mnohým politiků, kteří by rádi nezávislost veřejnoprávního média omezili. Podle jeho slov by vládní strany také chtěly svůj vliv v televizi posílit – a to před nadcházejícími podzimními parlamentními volbami.
„V Parlamentu je napříč frakcemi tichá většina, která by ráda moc České televize oslabila. V tom jsou jednotní komunisté s pravicovými radikály, hnutí agromiliardáře a premiéra Andreje Babiše má rovněž pocit křivdy, stejně jako skomírající sociální demokraté,“ uvádí také ARD.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.
Bezpečnost
Proč by měl stát zajištovat bezpečnost soukromým firmám? Právě proto, že jsou soukromé, neměli by to dělat opravdu sami? Stát by měl podle mě zajistit bezpečnost hlavně nás občanů, nebo třeba nemocnic, stěžejní infrastruktury apod.
Další články z rubriky
18:20 „Kde jste byli, když se tahala vlajka z...“ Němcové přišla pádná odpověď
Chcete den vlajky, a přitom se k ní chováte jako k hadru. I to se mohl dozvědět Andrej Babiš letos 3…
- 15:25 „Pořád je tam Benda.“ Kupka v Budějovicích schytal nečekanou otázku
- 13:35 Ivan Hoffman: Trump vyhlásil válku celé civilizaci. Toto je pouze začátek
- 11:55 „Pacienti.“ Babiš oslavil postup Česka nad Dánskem a bylo zle
- 10:30 Herec Hynek Čermák vystoupil po boku Pirátů a hned začal couvat
- 4:40 Žalovali na Babiše a celé Česko v Bruselu. Odkud se berou


