Německo: Migrant zabil matku dvou dětí, bodl ji do krku a do hlavy. Teď je v blázinci, ale neumí německy, takže...

02.05.2017 9:07

Malebné městečko Prien am Chiemsee je oblíbeným turistickým cílem. Nyní se však dostalo do centra pozornosti kvůli brutální vraždě, kterou spáchal afghánský žadatel o azyl. Lidé žijící v desetitisícovém rekreačním letovisku jsou v šoku.

Německo: Migrant zabil matku dvou dětí, bodl ji do krku a do hlavy. Teď je v blázinci, ale neumí německy, takže...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Demonstrace Muslimové proti terorismu. Předtím se několik muslimů zúčastnilo křesťanské bohoslužby v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně
reklama

Německo se ještě nevzpamatovalo z dubnového děsivého útoku afrického „mačetáře“ a už jej postihla další tragédie. V sobotní podvečer mimořádně brutálně zavraždil devětadvacetiletý afghánský žadatel o azyl o devět let starší afghánskou matku dvou dětí. Jak uvedla policie pro region Horní Bavorsko Jih, pachatel vraždy byl prozatím umístěn na uzavřené psychiatrické oddělení a i kvůli jazykové bariéře zatím není jasné, jaký byl jeho motiv.

Podle očitých svědků muž s velkým nožem přistoupil k ženě a bez váhání ji bodl do krku i do hlavy. „Jeden z náhodných svědků se snažil ženu zachránit. Všude bylo obrovské množství krve. Je neuvěřitelné, že se může něco takového stát za bílého dne. To prostě nechápu,“ uvedl dle německých médií jeden ze svědků brutální scény. Na místo činu nosí obyvatelé městečka květiny a jsou naprosto konsternováni z toho, co se v sobotu událo.

Farimu S. se i přes rychlou pomoc nepodařilo zachránit a zemřela o pár minut později v nemocnici. Pachatele se podařilo dopadnout okamžitě po zásahu policisty, který se náhodou nacházel poblíž. Mezi prvními o události informoval server chiemgau24, který nyní spekuluje nad tím, proč musela matka pětiletého, jedenáctiletého a dvacetiletého potomka zemřít. Obě dvě mladší děti navíc byly v době vraždy s matkou a krvavé řeži musely přihlížet.

Anketa

Chcete, aby Andrej Babiš pokračoval ve vládě?

67%
33%
hlasovalo: 18746 lidí

Žena mohla být dle serveru zavražděna ze žárlivosti. Se svým manželem a otcem dětí se rozvedla a asi dva týdny chodila s novým partnerem, který ji v průběhu neděle několikrát marně volal na mobilní telefon. Hroznou zprávu mu následně sdělila až policie. Jak ale uvádí sestra obětí, motivem mohla být také skutečnost, že Farima S. konvertovala před osmi lety ke křesťanství. „Ten muž to věděl a navíc byl naštvaný, že on sám bude vyhoštěn. Tak se pomstil na mé sestře.“

Podle nejstaršího potomka oběti se Farima S. se svým vrahem neznala. „Matka se s ním určitě neznala. Prostě si ji vybral jako svoji oběť,“ píše server chiemgau24 a dodává, že o vztazích mezi obětí a jejím vrahem není oficiálně nic známo. Podle zveřejněné zprávy místní policie jsou zatím otevřeny všechny možnosti, které se vztahují k motivu vraždy či vztahům mezi oběma hlavními aktéry.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pro
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bral i půl milionu měsíčně... Teď herec Petr Rychlý ztrácí práci a prý neví, co bude

20:05 Bral i půl milionu měsíčně... Teď herec Petr Rychlý ztrácí práci a prý neví, co bude

Není snad v České republice profese, která by nebyla covidem-19 nějakým způsobem ovlivněna. Zasažení…