Neradujme se předčasně. Miliardář Babiš komentuje Dalíkovo zadržení

09.10.2012 9:41 | Zprávy

Miliardář Andrej Babiš, který stojí v čele ANO 2011, pozorně sleduje, co se v posledních dnech děje v nejvyšších patrech politiky. Na jedné straně oceňuje práci policie, ale na straně druhé si klade otázku, zda za horečnou aktivitou vyšetřovatelů nestojí něco víc, než jen touha po spravedlnosti. Je možné, že se o moc znovu hlásí lidé napojení na duo Václava Klaus a Miloš Zeman, poznamenává Babiš.

Neradujme se předčasně. Miliardář Babiš komentuje Dalíkovo zadržení
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš, majitel Agrofertu

Krátce před volbami se v hledáčku policie ocitly osoby napojené na ODS a TOP 09 - Marek Dalík a Vladimír Šiška. Českou pravici tyto dva zákroky nepochybně oslabí, obě strany pohoří ve volbách a premiér Petr Nečas bude na kongresu ODS nucen dát svou funkci k dispozici. Tento scénář předpokládá miliardář Andrej Babiš, který ve svých úvahách zachází mnohem dál. Premiérem se stane někdo, kdo je blízký Václavu Klausovi, který by to mohl projednat se svým možným nástupcem v úřadě Milošem Zemanem. A co bude pak?

Celé vyjádření Andreje Babiše ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Jan Kuchař byl položen dotaz

zdravotní péče

Pane Kuchaři, nemyslíte, že na to vašem návrhu je smutná jedna věc, a to, že tu chybí dostatečná zdravotní péče, a že je třeba kvůli ní jezdit za hranice? Ono totiž problém není jen na hranicích, ale skoro všude, a to i ve městech. Lékařů je prostě málo. A co s tím vaše vláda udělala?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přestup Foltýna k Fialovi. Odhaleno. Bazalová zmínila žalobu

15:42 Přestup Foltýna k Fialovi. Odhaleno. Bazalová zmínila žalobu

Novinářka a bývala členka Rady ČTK Angelika Bazalová se obula do vládního koordinátora strategické k…