Neúspěšný Topolánek se vrací ke Křetínskému. Už v pondělí se prý hlásil v holdingu

15. 1. 2018 18:47

Po neúspěchu v prvním kole prezidentské volby se expremiér Mirek Topolánek od pondělí vrátil k práci ve firmách podnikatele Daniela Křetínského, informoval o tom mluvčí holdingu Daniel Častvaj.

Neúspěšný Topolánek se vrací ke Křetínskému. Už v pondělí se prý hlásil v holdingu
Foto: Vít Hassan
Popisek: Mirek Topolánek
reklama

Ve firmách, které patří do Energetického a průmyslového holdingu (EPH) podnikatele Daniela Křetínského, nyní bývalý premiér zastává funkci člena představenstva monopolního slovenského přepravce plynu Eustream a předsedy dozorčí rady Elektrárny Opatovice, informoval server Novinky.cz. „Mohu potvrdit, že pan Mirek Topolánek dneškem počínaje obnovil svou pracovní činnost ve firmách, které jsou součástí holdingu EPH,“ uvedl mluvčí Častvaj.

Topolánkův výsledek v prvním kole prezidentské volby nebyl přílíš šťastný, z devíti kandidátů skončil na šestém místě a získal pouze 4,3 procenta hlasů, o druhém kole si tak mohl nechat zdát. Ve druhém kole voleb, které se uskuteční 26. a 27. ledna, prý podpoří Jiřího Drahoše.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Začněte pracovat! Svět nejsou jen sociální sítě!“, „Přiberte si ministerstvo propagandy!“ V Partii málem tekla krev. Havlíček a Pekarová Adamová v sobě

12:13 „Začněte pracovat! Svět nejsou jen sociální sítě!“, „Přiberte si ministerstvo propagandy!“ V Partii málem tekla krev. Havlíček a Pekarová Adamová v sobě

V nedělní Partii se setkali vicepremiér Karel Havlíček (za ANO) a předsedkyně T0P 09 Markéta Pekarov…