No fuj. Lidovci v rámci kampaně šíří opravdu ošklivý obrázek s koblihou

12.09.2017 17:03

Negativní předvolební kampaň ze světa hned tak nezmizí. Dokazují to i čeští lidovci, kteří se rozhodli tropit si žerty z hnutí ANO Andreje Babiše. Přesvědčte se sami.

No fuj. Lidovci v rámci kampaně šíří opravdu ošklivý obrázek s koblihou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Bělobrádek

Lidovci se rozhodli na sociálních sítích představit svůj program. Tak trochu netradičně volí např. cestu panoramatické fotografie, na které najdete základní myšlenky. Lidovci chtějí zodpovědně pomáhat především rodině a školství.

Ze sociálních sítí je ovšem také patrné, že si je KDU-ČSL vědoma, že tak úplně není favoritem voleb. Uvědomuje si, že favoritem voleb je hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem – a jak je v Česku tradičním zvykem, vedou i lidovci negativní kampaň vůči svým konkurentům. Obrázek, který lidovci šíří po sociální síti, by si asi hnutí ANO za rámeček nedalo.

Lidovci tvrdí, že dnes je často v módě volební program vůbec nemít. Najdou se prý tací politici, kteří věří, že si vystačí s koblihou plnou cukru. A pak to taky podle toho vypadá.

Fotka uživatele KDU-ČSL.

KDU-ČSL se ale rozhodla jít jinou cestou, má prý program, který se obejde bez cukru a občanům České republiky opravdu prospěje. Alespoň podle lidovců.

„Dnes je v módě volební program nemít, nebo ho nahradit koblížkem. Program, který jsme pro volby 2017 upekli my, je ale výživný i bez cukru. Nehrajeme si na Spasitele a k řešení problémů přistupujeme s pokorou, poctivě a hlavně zodpovědně,“ píší na sociální síti lidovci a přidávají odkaz na svůj program.

Andrej Babiš se svým hnutím ANO představil program minulý týden. Nechyběla v něm celá řada slibů – nižší daně, vyšší platy, vyšší důchody a tak podobně. Lidovci poslední čtyři roky s ANO seděli v koalici a podíleli se na správě země.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Skřet Klaus ml.!“ Milion chvilek zbrojí: Lidé se zlobí na Trikolóru, mají nový plán

14:19 „Skřet Klaus ml.!“ Milion chvilek zbrojí: Lidé se zlobí na Trikolóru, mají nový plán

Václav Klaus mladší opět naštval účastníky protestů Milionu chvilek pro demokracii. Neřekl nic novéh…