Noční vlci projedou Prahou. Magistrát jim udělil povolení

06.05.2016 7:56 | Zprávy
autor: vam

Pražský magistrát bezděčně povolil kontroverzním ruským motorkářům Noční vlci průjezd Prahou. Informuje o tom dnešní Mladá fronta Dnes.

Noční vlci projedou Prahou. Magistrát jim udělil povolení
Foto: David Daniel
Popisek: Banda ruských motorkářů Noční vlci přijeli do Brna uctít padlé rudoarmějce

Takzvanou Cestou vítězství chtějí ruští motorkáři uctít památku vojáků Rudé armády, kteří padli při osvobozování Evropy na konci druhé světové války. Ulicemi metropole je v sobotu provede český motoklub Red Eyed Crüe, který o sobě na svých webových stránkách prohlašuje, že je jediným oficiálním partnerským klubem Nočních vlků na českém území. Právě tito čeští motorkáři úřadům průjezd Prahou nahlásili.

O vztahu obou klubů magistrát nevěděl

Přestože magistrát organizovanou projížďku metropolí povolil, o bratrském vztahu klubů prý nevěděl. „Tuto informaci nemáme. Nebudeme proto spekulovat ani to komentovat,“ uvedl Vít Hofman, tiskový mluvčí magistrátu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Covid

Proč by podle vás kdokoliv uměle vyvinul virus a šířil ho, jako třeba covid? Co a kdo tím něco získal? Co vím, tak postihl snad všechny. Napadá mě, že prospěch by z toho mohli mít jen nějaké očkovací lobby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pár facek ministru Klempířovi. Pohrozil Hynek Čermák

13:44 Pár facek ministru Klempířovi. Pohrozil Hynek Čermák

Lidskoprávní aktivista Jaroslav Miko si do svého kamionu pozval herce Hynka Čermáka, který se neúspě…