Nora Fridrichová se prý může stát nástupkyní Bobošíkové a Jílkové na TV NOVA

07.06.2012 8:06

Nedávná hvězda České televize Nora Fridrichová se od podzimu možná objeví na konkurenční Nově. Na komerční televizi by měla moderovat nový diskusní pořad. Stala by se tak nástupkyní Jany Bobošíkové či Michaely Jílkové, kdysi moderátorek novácké „Sedmičky“.

Nora Fridrichová se prý může stát nástupkyní Bobošíkové a Jílkové na TV NOVA
Foto: nova.cz
Popisek: Logo televize Nova

Lidové noviny píší, že TV Nova se rozhodla po šesti letech oprášit politické diskuse. Na kdysi populární „sedmičku“ by měl navázat nový formát, který je nyní připravován. „Novinku plánujeme uvést v podzimní sezóně,“ slibuje mluvčí televize Marie Fianová.

Nova již vyhlásila casting na moderátora diskusního pořadu a do něj se prý přihlásila řada známých lidí. Jakkoliv jsou konkrétní jména zájemců tajena, začalo se spekulovat o jménu Nory Fridrichové. Ta je nyní na mateřské dovolené, předtím v konkurenční České televizi připravovala glosátorský magazín 168 hodin a rovněž sobotní Tah dámou, který měl rovněž formát diskuse.   

Rusovlasá hvězda České televize Lidovým novinám potvrdila, že se se zástupci komerční televize sešla. „Nedá se však říct, že bychom o mém případném angažmá jednali, to je velmi nadsazené,“ krotí spekulace moderátorka. Ta se navíc nyní chce věnovat své nedávno narozené dceři.

O nové diskusní relaci na nejsledovanější televizi se diskutovalo již vloni v létě. Tehdy se mluvilo i o „přestupu“ Václava Moravce, hvězdy diskusních „Otázek“ na veřejnoprávní ČT. Ten však přestup ke komerční konkurenci popřel. „Považuji se za novináře České televize,“ ujistil.


 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

Nenecháme Vás padnout!!

Jak jste to myslel pane Fialo?Pokud vím tak nic neděláte pro to,aby se tak nestalo.Ba právě naopak děláte vše pro to aby Čeští občané padly přímo na H.... tedy na ústa.Peníze ze státní kasy sypete Ukrajině a Ukrajincům,je třeba pomáhat ale ne na úkor občanů České republiky.Mám tři děti všchny poctiv...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nový ministr školství Balaš: Děkan plzeňských práv, co podivně přijal „osobnost“ Jana Rumla

20:02 Nový ministr školství Balaš: Děkan plzeňských práv, co podivně přijal „osobnost“ Jana Rumla

Hnutí STAN vybralo za nového ministra školství právníka Vladimíra Balaše. Někdejší ředitel Ústavu st…