Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Karel Výborný
Výrobce dopravní zabezpečovací techniky AŽD v železniční stanici v Dětenicích otevřel kompetenční centrum, ve kterém bude spolupracovat s Fakultou dopravní Českého vysokého učení technického (ČVUT) v Praze. Slavnostního otevření se zúčastnili představitelé AŽD a ministr dopravy Martin Kupka (ODS).
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Karel Výborný
Podle mě je Praha krásná právě tím, že je historická a nejsem pro, aby se tu stavěli třeba moderní mrakotrapy apod. Taky si nemyslím, že je v Praze málo živo, podle mě je tu mnohdy naopak živo až moc a turisti tu dělají bordel, opíjí se, hulákají.
Favorit na příštího newyorského starostu – 34letý praktikující muslim a socialista Zohran Mamdani, k…