Novinář posměšně vzpomíná na ochranku Grosse: Žvatlali a lezli po čtyřech

1. 10. 2012 9:31

Novinář a někdejší poradce předsedy vlády Zdeněk Šarapatka nastavil v textu uveřejněném na sociální síti Facebook ochráncům českých politiků nelichotivé zrcadlo. Pánům v černém jde prý spíše o to, jak vypadají, zda jezdí v rychlých autech a znají nazpaměť monology Costnerova Osobního strážce.

Novinář posměšně vzpomíná na ochranku Grosse: Žvatlali a lezli po čtyřech
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Václav Klaus

„Vzpomínám zejména na ty metrosexuální pistolníky Zemana i Grosse, jejichž premiérská ochrana spočívala nejčastěji v žárlivém střežení toho, kdo půjde Ivaně Zemanové či Šárce Grossové nakoupit, kdo z nich už si s "Ivankou", "Šárinou" a hlavně "Stáňou" tyká a smí svoji službu roztomile prožvatlat lezouc po čtyřech při hraní s premiérskými dcerkami.... atd.atd. - to by bylo na román," poznamenává Šarapatka.

Celá vzpomínka Zdeňka Šarapatky ZDE

Současná údajná policejní elita, která hledí spatra na "obyčejné dopraváky", prý politiky neochrání. Zapnutý majáček u auta k tomu totiž nestačí. V závěru svého prohlášení se však Šarapatka omlouvá oné menšině ochránců politiků, kteří svou práci berou odpovědně.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nejdříve škodolibé poznámky, teď jedna omluva za druhou. Čižinský, Pekarová Adamová a další šířili lež a doplatili na to

19:55 Nejdříve škodolibé poznámky, teď jedna omluva za druhou. Čižinský, Pekarová Adamová a další šířili lež a doplatili na to

Některým poslancům přišla z e-mailu předsedy SPD Tomia Okamury speciální vánoční nabídka, že si prý …