Novináři čekají, že upadnu, řekl Zeman. A pak spustil palbu na opozici

26.06.2019 16:14 | Zprávy
autor: vef

Prezident Miloš Zeman i ve středečním parnu předstoupil před občany městyse Vladislav, aby se vyjádřil k aktuálním otázkám, které lidi pálí. Zeman je na návštěvě Kraje Vysočina do zítřka, pak nastoupí krátkou dovolenou. Na návštěvě jej doprovází hejtman Jiří Běhounek.

Novináři čekají, že upadnu, řekl Zeman. A pak spustil palbu na opozici
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Česka Miloš Zeman

Úvodem se Zeman, který byl třetím prezidentem, jenž navštívil Vladislav, vyjádřil k dnešnímu hlasování o nedůvěře vládě. „Dovolte mi, abych dříve, než přistoupím k úvodnímu tříhodinovému projevu, si sundal sako,“ zahájil Zeman. „Promiňte, že nevstávám, ale mám bolavé nohy a špatně se mi chodí. A kdykoliv je nějaká tisková konference, tak vidím oči novinářů, fotografů a dalších, kteří čekají, že upadnu. Zatím se to ještě nikdy nestalo. Ale stát se to může. Politika se ale nedělá nohama, ale hlavou,“ poznamenal Zeman.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Emisní povolenky

Také s nimi nesouhlasím a snad zavedeny nebudou. Ale upřímně, co může pro nás jejich nezavedení znamenat? Dost pochybuji, že když je nezavedeme, EU nad tím jen mávne rukou.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Váš život zdraží. Zmizí známé produkty. EU zavádí velkou obalovou revoluci

20:00 Váš život zdraží. Zmizí známé produkty. EU zavádí velkou obalovou revoluci

Blíží se velká obalová revoluce. Evropské nařízení PPWR začne být účinné od 12. srpna letošního roku…