Noviny: Starostové a nezávislí zlákali do krajských voleb známé tváře: Jadernou fyzičku Drábovou či písničkářku Lucii Redlovou

29.01.2016 11:36 | Zprávy

I když Starostové a nezávislí dosud sdružovali hlavně komunální politiky, do podzimních krajských voleb se rozhodli nasadit známé a populární tváře. Jadernou fyzičku Danu Drábovou nebo písničkářku Lucii Redlovou, dceru hudebníka Vlasty Redla. Píše o tom dnešní Mladá fronta Dnes.

Noviny: Starostové a nezávislí zlákali do krajských voleb známé tváře: Jadernou fyzičku Drábovou či písničkářku Lucii Redlovou
Foto: Redakce
Popisek: Starostové a nezávislí

Drábovou čeká už za měsíc životní změna. Se zastupujícím šéfem Starostů a nezávislých Petrem Gazdíkem nebo egyptologem Miroslavem Bártou vyrazí na turné po kulturních domech a s publikem bude rozmlouvat nejen o jaderné energetice, ale též o migrační krizi nebo povolebních koalicích.

Dlouholetá předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost má být dvojkou Starostů na kandidátce ve Středočeském kraji. Hejtmankou prý zatím být nechce – kvůli tomu, že má rozdělanou práci v Úřadu pro jadernou bezpečnost. „Ještě dva tři roky potřebuji,“ říká.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Tomio Okamura byl položen dotaz

Stíhání

Někde jsem četla, že za ty vaše plakáty chce policie stíhat i hnutí. Můžete mi vysvětlit, jak se jakékoliv hnutí stíhá? To jakože všichni členové nebo jak můžete stíhat hnutí? A co myslíte, jak soudy rozhodnou a kdy? Bude to ještě do voleb?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejhnusnější zrada.“ Trump Haška vytáčí do běla

14:35 „Nejhnusnější zrada.“ Trump Haška vytáčí do běla

Celý svět od pátku sleduje dění kolem prezidenta USA Donalda Trumpa, který ve snaze najít mírové řeš…