Noviny píší o návratu Karolíny Peake do politiky

10.06.2014 7:11 | Zprávy
autor: jav

V říjnu opustila Karolína Peake Poslaneckou sněmovnu a příslovečně „do roka a do dne“ by se mohla do politiky vrátit. Byť pouze do té komunální, kam se v říjnu má volit. Již delší čas se v kuloárech debatuje o její kandidatuře v komunálních volbách, a to dokonce i v barvách, které byste nejspíš nečekali.

Noviny píší o návratu Karolíny Peake do politiky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karolína Peake

Peake má kromě své tříleté sněmovní zkušenosti za sebou též angažmá v komunální politice, neboť byla zastupitelkou na Praze 1. Právě zde na sebe svými aktivitami poprvé upozornila. Proto je prý možné, že se znovu pokusí získat mandát v zastupitelstvu prvního metropolitního obvodu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…