Nový nářez: Neskutečný hovada v ČT, Borek zvlášť. Už Sorose jeblo? Ať žije bílý nevzdělaný muž!

09.11.2016 7:21

Ekonomka Markéta Šichtařová, expolitik Petr Paulczynski i hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Ti všichni se vyjádřili k aktuálním výsledkům prezidentských voleb v USA. A ozval se i Pražský hrad – Jiří Ovčáček si rýpl do České televize. A nejen on.

Nový nářez: Neskutečný hovada v ČT, Borek zvlášť. Už Sorose jeblo? Ať žije bílý nevzdělaný muž!
Foto: ReproFoto: ČT
Popisek: Ekonomka Markéta Šichtařová v pořadu ČT Hyde park
reklama

„Amerika si mohla vybrat mezi mizernou prezidentkou a mizerným prezidentem,“ zkonstatovala ekonomka Markéta Šichtařová s tím, že krátce před sedmou hodinou ranní to vypadá, že si nejspíš vybrala mizerného prezidenta. „A my v Evropě tím nafasovali mizerného parťáka,“ uvedla Šichtařová. Sama se prý královsky baví, neboť vyhrála svou malou soukromou sázku.  

Anketa

Donald J. Trump vyhrál prezidentské volby. Budete teď mít USA raději?

89%
11%
hlasovalo: 13493 lidí

„Průzkumy se totiž v posledních dnech vyvíjely až podezřele podobně ‚předbrexitovským‘ průzkumům, z čehož vyplývalo, že zdánlivý outsider a větší rebel má víc šancí, než se zdá. A teď to hlavní: Vážení, držte si kloubouky, tímto na finančních trzích právě začíná divoká jízda z vršku,“ dodala.

Vyjádřil se už také publicista Tomáš Haas. „Amerika už nikdy nebude stejná, politika už nikdy nebude stejná,“ poznamenal. „Spící obr se probudil. Trump vítězí i v tradičních demokratických enklávách. V tuto chvíli je už šance Hillary Clintonové mizivá a každý další přicházející výsledek to potvrzuje,“ zkonstatoval nad ránem Haas.

„Trump, brexit. Lidé se už nenechají masírovat průzkumy a médii. No uvidíme, co se bude dít dál. Svět se mění,“ zkonstatoval poslanec Adam Rykala (ČSSD).

„Myslíte, že už Soroše jeblo?“ rýpl si v souvislosti s výsledky amerických voleb do amerického multimiliardáře George Sorose expolitik Petr Paulczynski. „Ať žije bílý nevzdělaný muž,“ dodal. A nechybělo ani zkritizování České televize. „Poslouchat čété jsem vydržel asi tak 0,5 hod. po začátku. Pak jsem se v klidu vyspal. Před chvílí jsem si to pustil a nebýt toho, že musím se psem, šel bych si ještě lehnout. To jsou neskutečný hovada a Borek zvlášť. Oni nerozumí ani zjevným faktům a budou nám vykládat, že černá je bílá,“ zmínil Paulczynski.

Do České televize si rýpl i mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček. „Tak jsem slyšel, že naší drahou ČST Praha prej vovinuly nějaký mraky,“ uvedl.

Učitel a aktivista Daniel Rovný pak „požádal“, aby někdo do ČT dovezl nějaká antidepresiva. „Kdo má pořád poslouchat ty nářky o nevzdělaných odporných běloších... Kluci a holky v ČT, ať si vezmou Lexaurin tak alespoň 10 g,“ poznamenal. „Česká televize – dá se říci, že v Americe vyhrál Ku Klux Klan, hlasy pro Donalda jsou hlasy nekulturní, Donalda volili nevzdělaní běloši... Slyšíte to taky, nebo jsem se zbláznil?“ otázal se vzápětí.

„Vypadá to na triumf Trumpa. Voliči v USA chtějí, aby byla Amerika znovu veliká. Snad Donald Trump pozitivně překvapí stejně jako podceňovaný Ronald Reagan v 80. letech. A Amerika bude silnější než v posledních osmi letech,“ řekl hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

,,Tlupy, fotbal, policie nula." Drsné zprávy Arenbergerovi. A ještě horší

19:54 ,,Tlupy, fotbal, policie nula." Drsné zprávy Arenbergerovi. A ještě horší

Nový ministr, ale staré praktiky? Ministr Arenberger v pondělí navrhne omezení setkávání pouze na dv…