O imigraci se neříká pravda, sdělil bloger. A napsal, co nám prý zamlčují

15.06.2016 7:22

Na nedostatek informací v našich hlavních médiích o tom, co se v souvislosti s imigrací v Evropě událo, si stýská bloger Pavel Strunz. Proto připravil komentovanou svodku relevantních informací z této kategorie. Zveřejnil ji na svém blogu a také na serveru Neviditelný pes.

O imigraci se neříká pravda, sdělil bloger. A napsal, co nám prý zamlčují
Foto: repro foto Youtube
Popisek: Uprchlíci, ilustrační foto

Anketa

Je Člověk v tísni užitečnou organizací?

3%
97%
hlasovalo: 8829 lidí

V segmentu nelegální imigrace došlo podle Strunze k dalšímu povzbuzení imigrantů (a tím i pašeráků lidí), neboť verdikt Soudního dvora Evropské unie říká, že za ilegální překročení schengenských hranic nemá být nikdo zavírán. „To je další imigrační pobídka, kterou Unie (jinak verbálně známa svými siláckými výroky o ochraně hranic) nadbíhá imigrantům, aby klidně dál zkoušeli nelegálně do států Evropské unie vstupovat,“ myslí si bloger.

Upozornil také na to, že po nelegálních imigrantech z loňska se do Německa chystá další půlmilion v rámci slučování rodin těch Syřanů, kteří vloni přišli. Půl milionu je oficiální odhad německých úřadů, realita bude pravděpodobně mnohem výše.

Celý text je ZDE

Strunz také píše, že EU je připravena podpořit globální přesídlovací program pod vedením OSN, aby přispěla k férovému sdílení vysídlenců. „Takováto iniciativa je pro mne novinka, ale pokud je opravdu připravováno nějaké celosvětové přesídlovací schéma, tak by nás o něm měl ministr zahraničí informovat. Je-li EU připravena takový program podpořit, děje se to s vědomím a souhlasem české vlády?“ ptá se bloger.

Všiml si také videa, na kterém kancléřka Merkelová odnáší s negativním gestem z pódia německou vlajku. (Na videu je to možno zhlédnout v čase 13:54–14:00).

Těch šest sekund, kdy se kancléřka Merkelová zbavuje německé vlajky, podávané jí spolustraníky na shromáždění CDU, je podle Strunze mimořádně signifikantních. „Nikdo mne nepřesvědčí, že ji odmítá proto, aby si s ní omylem nevyšťouchla při mávání oko. Vypovídá to dle mne o myšlenkových pochodech německé kancléřky, které německý rybník nestačí a kope již za zglajchšaltovanou Unii. Zglajchšaltovanou dle jejích not, jež předpokládají nový evropský lid, který je v co největší míře bez kořenů v některém státě Unie,“ dodal Strunz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Letná: Vyfoť se se svým politikem. Byla tam celá opozice. A Drahoš pěl hymnu na VIDEO

22:04 Letná: Vyfoť se se svým politikem. Byla tam celá opozice. A Drahoš pěl hymnu na VIDEO

Na demonstraci Milionu chvilek na Letenské pláni se v sobotu znovu sešlo asi dvě stě tisíc lidí. Po …