ODS má průšvih. Nakazil se jim senátor

31. 3. 2020 15:00

Koronavirus může napadnout každého. Nemocí COVID-19 trpí někteří slavní hollywoodští herci, sportovci i princ Charles z britské královské rodiny. Teď koronavirus vstoupil i do Parlamentu České republiky. Nemocí COVID-19 trpí senátor Pavel Karpíšek z ODS.

ODS má průšvih. Nakazil se jim senátor
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Senátor Pavel Karpíšek
reklama

Televize Prima přinesla informaci, že koronavirus pronikl už i do Parlamentu ČR. Do jeho horní komory. Nemocí COVID-19 trpí i senátor ODS Pavel Karpíšek. Pobývá v domácí karanténě. Do karantény prý byli umístěni také všichni lidé, s nimiž Karpíšek přišel do kontaktu. Případná schůze Senátu, kterou by bylo třeba v budoucnu svolat, tak není ohrožena.

Anketa

Kalousek je připraven na ozbrojený odpor proti Babišově vládě. Šli byste s ním?

hlasovalo: 26595 lidí

„Všichni, kteří s ním (Karpíškem) přišli do styku, jedná se hlavně o členy senátorského klubu ODS, jsou nyní v karanténě. Ta jim skončí 2. dubna. Pokud by se prokázalo, že je někdo z nich nakažený, následovala by další karanténní opatření,“ řekl Primě místopředseda Senátu Jiří Růžička.

Padesátiletý Karpíšek se senátorem stal v roce 2018, a to v obvodě Rokycany.       

Oficiální zpráva Senátu:

31. března 2020 obdržel senátor Pavel Karpíšek od Krajské hygienické stanice Plzeňského kraje výsledky testu, které u něj potvrdily koronavirovou infekci COVID-19. Průběh onemocnění je mírný a léčba probíhá v domácí izolaci. Hygienická stanice v tuto chvíli kontaktuje osoby, s nimiž se senátor Karpíšek v poslední době setkal. Kancelář Senátu s hygienickou stanicí spolupracuje a řídí se jejími pokyny.
 
Nadále platí rozhodnutí krizového štábu Senátu ze dne 16. března 2020, podle kterého mají zaměstnanci Kanceláře Senátu nařízenou práci z domova. „Vstup do sídla Senátu je umožněn pouze povolaným osobám, jejichž přítomnost je nutná pro zajištění minimálního provozu,“ říká Jana Vohralíková, vedoucí Kanceláře Senátu a předsedkyně krizového štábu.

       

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

,,A mě zavřou na tři!" 2 roky pro afrického násilníka v ČR: Klaus ml. se ozval. A i jiní, je zle

13:31 ,,A mě zavřou na tři!" 2 roky pro afrického násilníka v ČR: Klaus ml. se ozval. A i jiní, je zle

Dva roky a ústavní léčba, to je trest, který soud udělil Afričanovi, který na Litoměřicku znásilnil …