Obama poslal vzkaz do Moskvy: Rusko má druhou nejsilnější armádu na světě, takže...

18.10.2016 21:53 | Zprávy
autor: mp

Americký prezident využil jednu z posledních možností vyjádřit se k dění ve světě coby prezident světové velmoci číslo jedna. Poslal vzkaz Rusku, které považuje za druhou nejsilnější světovou mocnost na planetě.

Obama poslal vzkaz do Moskvy: Rusko má druhou nejsilnější armádu na světě, takže...
Foto: archív autora
Popisek: Obama

Do Spojených států amerických přijel na oficiální návštěvu italský premiér Matteo Renzi a americký prezident této příležitosti využil, aby vyzval Rusko ke zklidnění situace v Sýrii i na Ukrajině.

„Považujeme Rusko za velkou, důležitou zemi s armádou, která je hned po té naší nejsilnější. Rusko musí být součástí řešení světových problémů, nikoli jejich iniciátorem,“ konstatoval prezident. Zprávu přinesla ČTK.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Co je ta polopravda?

,,Babišova vláda nedává 2 procenta, ale vždyť Fialova vláda je nedávala taky. To je polopravda.“ Sám tvrdíte, že jste závazek vůči NATO nesplnili, tak co je ta polopravda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vybouraný Turek: Objevilo se nové VIDEO. Ale také připomínka

16:35 Vybouraný Turek: Objevilo se nové VIDEO. Ale také připomínka

Český mediální prostor už druhý den ovládá nehoda, jejímž účastníkem byl poslanec Motoristů Filip Tu…