Občané, pozor! Marta Kubišová, Magda Vášáryová, Martin C. Putna a jiné elity vám radí, jak volit! Vše na VIDEU

17.10.2017 11:58

Volby do Poslanecké sněmovny jsou tu již za tři dny. A sociální sítě i internet se tak hemží videi či doporučeními, jak volit.

Občané, pozor! Marta Kubišová, Magda Vášáryová, Martin C. Putna a jiné elity vám radí, jak volit! Vše na VIDEU
Foto: M. a T. Salabovi
Popisek: Zpěvačka Marta Kubišová

„V těchto rozhodujících parlamentních volbách je důležité podpořit všechny politické síly, které stojí na straně Evropy a neuhnou,“ podpořila slovenská herečka Magda Vášáryová TOP 09.

„Žijeme ve vyspělé zemi, která je historicky součástí západní kultury. Proto je aspoň pro mě nesmírně důležité, abychom setrvali v tom hlavním proudu EU. Protože my nepatříme na Východ, ale na Západ. A Evropská unie nejsme oni, ale jsme my. A díky tomu můžeme ovlivňovat vývoj v Evropě,“ sdělila herečka Tereza Brodská na podporu TOP 09.

A TOP 09 podporuje i herečka Bára Štěpánová. „Já jsem si uvědomila, že když se teď s Karlem občas potkám, nebo když se někde objeví... Ten Karel má něco, co se nedá naučit. Má přirozenou autoritu. Budí ve mně respekt a úctu,“ sdělila.

Podporu KDU-ČSL pak vyjadřuje zpěvačka Marta Kubišová, jež se na videu setkala s ministrem kultury Danielem Hermanem (KDU-ČSL). „Mladým říkám, ať se nenechají médii úplně zbláznit. Každý má přece vlastní úsudek,“ podotkla Kubišová s vyjádřením podpory Hermanovi. 

A své k volbám řekl i literární historik Martin C. Putna. „Je velká iluze se domnívat, že se naše země může schovat do nějaké neutrality. Že může tvořit nějakou třetí stranu mezi Západem a Východem. Tak to prostě není. A ti, kdo říkají, že bychom měli a mohli být nějakou třetí stranou ode všeho, tak ti chtějí, abychom byli na Východě. Volit - Západ,“ vyzval následně ke kroužkování Putna. Video najdete ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Skončí jako Drahoš! Rána demonstrantům z Václaváku

22:09 Skončí jako Drahoš! Rána demonstrantům z Václaváku

V úterý večer se v Praze na Václavském náměstí uskutečnila proti premiérovi a ministryni spravedlnos…