Obnovme Velkou cenu v Brně a jiné velké sportovní akce, navrhuje Sehnal

07.09.2021 15:25 | Zprávy
autor: Radim Panenka

Jednou z priorit Aliance pro budoucnost je dle jejího šéfa Pavla Sehnala podpora sportu na všech úrovních. “Abychom motivovali občany k aktivnímu pohybu, je zásadní i propagace vrcholového sportu. Proto považujeme za důležité, aby byly ze strany státu obnoveny některé sportovní akce,” uvádí.

Obnovme Velkou cenu v Brně a jiné velké sportovní akce, navrhuje Sehnal
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Sehnal

“Aliance pro budoucnost například podporuje znovuobnovení Velké ceny v Brně, známý motorkářský závod, který měl tradici trvající mnoha desítek let. Nedává žádný smysl, aby byly takto masově navštěvované a populární akce, které přitahují pozornost i cestovní ruchy nepodporovány či dokonce rušeny,” kritizuje politik.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Bartoš: Vláda připravila samoživitele a seniory o podporu v bydlení

Jak jako? Víte, mě to přijde, že se téma bydlení jako problém jen omílá, ale v podstatě se pro lidi nic nemění a je dostupné čím dál míň – kapacitně i finančně, pro většinu lidí nejen pro samoživitele nebo seniory.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejde tu o ČT, ale o politické zájmy, obává se Žantovský. Někdo to vymyslí, někdo financuje, někdo organizuje

4:46 Nejde tu o ČT, ale o politické zájmy, obává se Žantovský. Někdo to vymyslí, někdo financuje, někdo organizuje

TÝDEN V MÉDIÍCH Debata o veřejnoprávních médiích sílí. Vedle návrhu na změnu financování České telev…