Očkování: Umělkyně Sommerová ve zlé situaci. A Tonda Panenka...

19.01.2021 12:32

Legendární fotbalista Antonín Panenka ve svých 72 letech váhá, zda se nechá očkovat proti koronaviru. Režisérka Olga Sommerová neměla radost, že si novináři všimli toho, jak obhlíží situaci u očkovacího místa.

Očkování: Umělkyně Sommerová ve zlé situaci. A Tonda Panenka...
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Antonín Panenka v pořadu Karlos show
reklama

Slavný fotbalista Antonín Panenka patří ve svých 72 letech do skupiny lidí více ohrožených covidem. Přesto v rozhovoru pro Expres.cz prozradil, že váhá nad tím, zda se proti nemoci covid-19 dá očkovat.

Anketa

Zachrání nás vakcína proti covidu-19?

27%
73%
hlasovalo: 10287 lidí
„Zatím nejsem pevně rozhodnutý, myslím, že na to mám poměrně dost času. Je to podle pořadníku, můžu se tedy ještě rozmýšlet. Jsou na to dva názory a člověk se v tom musí orientovat a vybrat si. Zatím nevím,“ řekl na závěr Panenka.

Na podzim covid prodělal. Skončil dokonce na JIP. Teď už se ale zdá být v pořádku

„Jsem bez obtíží, cítím se naprosto normálně,“ pochlubil se.

Ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady se proti nemoci covid-19 očkují lékaři i senioři o sto šest. Očkování probíhá v Pavilonu 1, ale u vstupu do nemocnice to není přesně uvedeno, takže řada seniorů jen bezradně bloumala po areálu a přemýšlela, kam má vlastně jít. O bezradnosti našich nejstarších spoluobčanů informoval server Seznam Zprávy.

Když už očkovací místo konečně najdou, postávají ve frontě bez rozestupů a někteří si dokonce sundávají roušky či respirátory, aby se jim lépe dýchalo.

U zadního vchodu do Pavilonu 1 postávala také režisérka a dokumentaristka Olga Sommerová. Když si všimla novinářů, neměla radost.  

„Vy čekáte na očkování?“ ptali se novináři. „Počkejte, ještě musím zavolat té sestřičce,“ reaguje Sommerová. A o několik minut později k ní přistupují mladá žena a muž.

„Nešla jsem tam na očkování. Nejsem očkovaná,“ uvedla po zveřejnění tohoto textu Olga Sommerová. „Šla jsem tam na obhlídku, chtěla jsem vidět, jak to tam vypadá. Mrzí mě, že je teď takhle vláčeno moje jméno.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Havlíček je proruský politik... A kam jsou namířeny ruské jaderné hlavice?!“ Stanjura vypouštěl hněv v Partii. A ministr vypěnil

14:22 „Havlíček je proruský politik... A kam jsou namířeny ruské jaderné hlavice?!“ Stanjura vypouštěl hněv v Partii. A ministr vypěnil

Dnes o půlnoci po půl roce končí nouzový stav, protiepidemická opatření se mírně rozvolňují – část d…