Očkuju se, ale...! To tu ještě nebylo: Heidi Janků proti všem

21.06.2021 10:37 | Ze sítí

Mezi celebrity, které se nechaly očkovat, se nyní zařadila zpěvačka Heidi Janků. „Nikdo mě nenutil, ani mi za to nikdo nezaplatil,“ vymezuje se proti tomu, že by jí snad někdo chtěl označit jako propagátorku očkování. Chce prý být jen zodpovědná a vrátit se k normálnímu životu. „Tohle není spolupráce,“ říká. Už v minulosti to totiž za své fotky schytala. Narozdíl od jiných se totiž drží ve středu.

Očkuju se, ale...! To tu ještě nebylo: Heidi Janků proti všem
Foto: archiv H. Janků
Popisek: Heidi Janků

Janků o svém dokončeném očkování informovala na instagramu. Doufá, že po očkování nebude mít žádné příznaky, které se občas objevují. A pro jistotu zpěvačka hned přidala upozornění, že se nejedná o žádnou kampaň za očkování: „Ráda bych všechny upozornila, že mě nikdo nenutil ani mi za to nikdo nezaplatil. Snažím se být jen zodpovědná k sobě a hlavně ke svému okolí!“ Říká, že už chce žít normálně a „tohle není spolupráce“.

Anketa

Považujete policejní zákrok vůči mrtvému teplickému Romovi za chybný?

hlasovalo: 23372 lidí

Není to poprvé, co se zpěvačka distancuje. V březnu se nachomýtla k protestům poslance Lubomíra Volného, což jí daly davy na sociálních sítích „sežrat“.

„Byl to omyl. V žádném případě jsem tam nešla demonstrovat,“ uvedla zpěvačka dle Blesku. „Šly jsme se prostě jen projít do centra, protože v našem lese už znám každý strom. Tak jsme se tam bohužel octly,” doplnila a řekla, že kvůli tomu, jak demonstrace probíhala, se raději držela zpátky. A reakcí na sociálních sítích si všimla, nějaké dostala prý už na ulici. „Byla jsem z toho docela špatná, protože já tyhle davové akce vůbec nevyhledávám,“ řekla.

Zpěvačka se podle svých slov z rozhovoru pro ParlamentníListy.cz snaží být „někde mezi“. „Dodržuju restrikce, jako jsou roušky v obchodech, snažím se i o rozestupy, i když to je někdy opravdu nemožné. Samozřejmostí je mytí a dezinfekce rukou, ale to jsem dělala i před pandemií,“ uvedla v prosinci.

„Občas zajdu na návštěvu ke známým na kafe, protože společnost lidí mi fakt chybí, ale nejsou to žádné ilegální večírky o velkém počtu lidí,“ přiznala.

„Nicméně některé restrikce mi připadají absurdní, ale nic s tím nenadělám, takže se tím nenechám vytáčet a nerozčiluju se. Nechápu například, proč byly tak dlouho zavřené malé krámky, kde si prodávající může ohlídat kolik lidí dovnitř pustí, ale v Bille jsme se u zeleniny mačkali jako sardinky. Také bych si dobrovolně nenechala šťourat v nose jen tak pro nic. Prostě testování zdravých lidí mi přijde nesmyslné a zavání mi to jen byznysem,“ mínila zpěvačka před Vánoci. Také tehdy řekla, že jí vadí strašení lidí a katastrofické scénáře některých osobností. „Moc dobře víme, že strach je nejlepší nástroj propagandy. Proto se já zastrašit nenechám,“ pravila Heidi Janků.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Stovky hodin příprav a pak tohle!“ Krátce před tiskovkou s von der Leyenovou se to stalo... Babiš exkluzivně pro PL

18:30 „Stovky hodin příprav a pak tohle!“ Krátce před tiskovkou s von der Leyenovou se to stalo... Babiš exkluzivně pro PL

Premiér Andrej Babiš poskytl ParlamentnímListům.cz exkluzivně komentář týkající se výstupů některých…