Odborářská demonstrace odnesla útok autem v Mnichově

13.02.2025 11:38 | Monitoring
autor: Miloš Polák

V Mnichově najelo auto do skupiny demonstrantů. Na místě jsou zranění. Podle deníku Bild se v okolí akce také ozývala střelba.

Odborářská demonstrace odnesla útok autem v Mnichově
Foto: Repro: Youtube
Popisek: Hrůza v Mnichově

V Mnichově najel osobní automobil do skupiny lidí. Ačkoli teď nejen Česko svírá zima a na mnoha místech se objevuje náledí, v Mnichově podle všeho nešlo o nešťastnou náhodu způsobenou ledovkou na silnici.

Podle informací deníku Bild vůz najel do skupiny odborářských demonstrantů. A na místě se nachází asi 15 zraněných. Před tím, než vjelo vozidlo do skupiny lidí se prý navíc ozývala střelba.

Server The Independent doplnil, že mezi zraněnými se nalézá také jedno dítě.

„Policisté zadrželi mladého muže. Lidé sedí na zemi, pláčou a třesou se,“ napsala k situaci v Mnichově na odborářské demonstraci novinářka Sandra Demmelhuberová na sociální síti X.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Babiš

A jak za vaší vlády zbohatl Agrofert?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Asi chtěl potvrdit, že Okamura má pravdu.... na benzín do Prahy neměl :(, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseDadan558 , 13.02.2025 13:43:41

|  14 |  0

Další články z rubriky

Pokus svést průšvih Slavie na Macinku s Turkem nedopadl dobře

8:40 Pokus svést průšvih Slavie na Macinku s Turkem nedopadl dobře

Kdo může za to, že v sobotu slávističtí fanoušci přerušili zápas a napadli hráče a fanoušky Sparty? …