Odbory zasahují. Nevolte vládu, poradil lidem předák Zavadil

03.10.2012 13:07 | Zprávy

Odbory se jednoznačně vyjádřily k blížícím se volbám a doporučily občanům, ať nevolí strany vládní koalice. Velmi aktivistické politické prohlášení učinil jejich šéf Jaroslav Zavadil na středeční tiskové konferenci.

Odbory zasahují. Nevolte vládu, poradil lidem předák Zavadil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Český odborový předák Jaroslav Zavadil

Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Jaroslav Zavadil na tiskové konferenci vyzval občany, aby v krajských a senátních volbách nevolili strany vládní koalice. „Doporučujeme občanům, aby k těm volbám šli a těm lidem řekli, co si myslí. A předpokládám, že voliči jsou rozumní,“ uvedl šéf zaměstnaneckých svazů. Nejnovější aféry podle něj jen ukazují, že vláda není schopna normálně fungovat.

Šéf odborového svazu Kovo Josef  Středula sdělil: „Dostáváme se do situace, kdy vláda nechce poslouchat." Policie podle něj vyhlašuje zásadu padni komu padni, jen dokud se vyšetřování nepřiblíží k ní. Vláda a její problémy podle něj maří i řadu investic.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Blujová od Oganesjana narušila pražský jarmark SPD. Policie zasáhla

20:53 Blujová od Oganesjana narušila pražský jarmark SPD. Policie zasáhla

Oganesjanův gang opět narušil mítink SPD. Tisícovka lidí si pochvalovala předvolební jarmark v Praze…