Ódéesáci odcházejí ke Klausovi. V ODS končí publicista Petr Štěpánek

24.08.2013 17:44 | Zprávy
autor: lze, čtk

Místopředseda ODS v Královéhradeckém kraji Petr Štěpánek ve straně po 23 letech končí. Nelíbí se mu současné směřování strany. Štěpánek to uvedl v prohlášení zaslaném ČTK.

Ódéesáci odcházejí ke Klausovi. V ODS končí publicista Petr Štěpánek
Foto: Archiv PŠ
Popisek: Petr Štěpánek, politický glosátor a hudebník

Publicista a hudebník Štěpánek byl v minulosti například místopředsedou Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a tiskovým tajemníkem Václava Klause. Tristní stav strany kritizoval v poslední době na stránkách Protiproudu.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Nemyslíte, že tohle může být konec Motoristů?

Dobrý den, asi budete hájit Macinku, ale přesto se zeptám, zda vám jeho jednání s prezidentem včetně těch jeho SMS přijdou v pořádku? Nemyslíte, že vám celá ta kauza kolem jmenování Turka přerůstá přes hlavu a jen vás poškozuje? Nebo myslíte, že Vám přinese nějaké politické body?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozdání karet mezi Pavlem a Macinkou: Demonstranty to vytočí

14:14 Rozdání karet mezi Pavlem a Macinkou: Demonstranty to vytočí

Prezident se otevřeně postavil do jednoho šiku s opozicí a ztrácí pro vládu zbytky důvěryhodnosti. I…