Odejde vám žena s dítětem a zmizí peníze? Svinstvo! Jiří Paroubek dostal mocnou podporu. A padlo i cosi o Sobotkovi

6. 9. 2018 16:06

Válka stále ještě manželů, byť rozvádějících se Paroubkových, pokračuje. Expremiér Jiří Paroubek nyní obvinil nepřímo svou ženu Petru, že mu ze sejfu ukradla pět milionů korun. Píše to server iDNES.cz.

Odejde vám žena s dítětem a zmizí peníze? Svinstvo! Jiří Paroubek dostal mocnou podporu. A padlo i cosi o Sobotkovi
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek
reklama

Paroubek totiž dnes serveru uvedl, že mu zmizelo z bankovního sejfu pět milionů korun. Došlo prý k tomu poté, co se s Petrou, s níž má dceru Margaritu, rozešel. Přitom do sejfu prý měli přístup jen on a ona. On sám prý peníze nevybral, a jak říká, duch svatý to také nebyl. Paroubek také tvrdí, že důkazem je videozáznam z banky, právní kroky však podnikat nehodlá. Dodal jen, že to, že peníze zmizely, byl zvláštní pocit. 

Petru ale mimo jiné zkritizoval za to, že se pustila do kampaně, jež ho má poškodit před nadcházejícími volbami, v nichž usiluje o senátní post. 

Původní text ZDE.

Petra Paroubková se k celé věci nyní vyjadřovat nechtěla. V minulosti pro Seznam Zprávy uvedla, že Paroubek disponoval nelegálními příjmy v řádech milionů. Paroubek však tvrdí, že si 3,5 milionu půjčil od svého přítele Petra Michka, jemuž na oplátku radí s investováním na kapitálových trzích. Dluh si u něj tak odpracovává.  

Michek k tomu uvedl, že je s Paroubkem v přátelském vztahu. „Žijeme ve svobodné zemi, kde člověk může dělat se svými penězi, co chce,“ uvedl Michek. 

Paroubek se dnes k celé věci vyjádřil na tiskové konferenci, kterou přenášel například server DVTV.cz. „Vidím celou záležitost jako kampaň,“ zmínil Paroubek. Všechny peníze podle jeho slov byly v bankovním sejfu, nikoliv v domácím sejfu, a vše probíhalo lege artis. 

„Chtěl bych Jiřímu vyjádřit svou osobní podporu,“ sdělil pak také Michek, který byl rovněž účastníkem na tiskové konferenci. „Když vám odejde žena s dítětem a vy měsíc nevíte, kde to dítě je, je to smutné, ale když vám ještě zmizí peníze, je to svinstvo. A když se ještě tato žena zapojí do kampaně, je mně z toho zle,“ řekl Michek. 

Ten se zmínil také o Bohuslavu Sobotkovi a o tom, jak jej osobně poznal.

Video najdete ZDE.

Ing. Jiří Paroubek

  • Nenarodili jsme se sami pro sebe, ale proto, abychom sloužili své vlasti. ( Jindřich IV.)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Já můžu říkat, co si myslím, protože nikam nekandiduju...“ Xaver měl u Soukupa „zlou“ myšlenku

20:50 „Já můžu říkat, co si myslím, protože nikam nekandiduju...“ Xaver měl u Soukupa „zlou“ myšlenku

Koronavirus a opatření nařízená vládou – to bylo tématem čtvrtečního pořadu moderátora Jaromíra Souk…