Ohromující VIDEO: Juncker málem podpálil manželku prezidenta

10.04.2019 17:14

O končícím předsedovi Evropské komise Jeanu-Claudu Junckerovi zlé jazyky tvrdí, že pije trochu víc alkoholu, než je zdrávo. A proto se čas od času potácí. Juncker podobné drby důrazně odmítá s tím, že mívá problémy se stabilitou a s chůzí. Teď má Juncker na krku další přešlap. Málem zapálil manželku rwandského prezidenta.

Ohromující VIDEO: Juncker málem podpálil manželku prezidenta
Foto: juncker.epp.eu
Popisek: Jean-Claude Juncker

V roce 2018 obletěla svět zpráva o tom, jak se Juncker potácel na summitu NATO.

Na Junckerův stav upozornila agentura AP, zprávu pak převzala další zahraniční média. „Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker byl viděn, jak klopýtal, motal se a několikrát před galavečeří na summitu NATO ztratil rovnováhu,“ uvedla média. Třiašedesátiletého Junckera museli podpírat další státníci, mimo jiné prezidenti Ukrajiny a Finska. Pomocnou ruku nabídl i nizozemský premiér.

Na summitu ve Vídni v závěru roku 2018 se Juncker potácel znovu. Novináři zachytili ve Vídni vrávorajícího Junckera, kterého před pádem zachránili jen jeho kolegové – politici a asistenti. o Junckerově vrávorání informoval server britského deníku Daily Mail.

Jean-Claude Juncker důrazně odmítl, že by za jeho vrávoráním stála přílišná láska k alkoholu. Vysvětlení je prý mnohem prostší a tkví v jeho zdravotních problémech. Prý má ischias neboli lidově řečeno housera. Trápí ho zánět sedacího nervu. „Mám ischias a navíc jsem měl křeče v nohou,“ vysvětlil Juncker.

Teď má končící předseda Evropské komise na triku další přešlap. Když spolu se rwandským prezidentem Paulem Kagamem uctil památku obětí genocidy, k níž došlo během občanské války ve Rwandě v první polovině 90. let 20. století, málem přitom omylem zapálil manželku prezidenta.

Záběry z oné horké chvíle kolují po sociální síti Twitter.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ukázal jsem jim! Babiš vynesl info z jednání EU: Šlo o naše sousedy

21:05 Ukázal jsem jim! Babiš vynesl info z jednání EU: Šlo o naše sousedy

Premiér Andrej Babiš prostřednictvím svého pravidelného týdenního facebookového hlášení „Čau lidi“ t…