Okamura: Nečasi, zmiz! Prolézals SSM, teď ODS a nic jsi nevytvořil

10.04.2013 10:33

Senátor Tomio Okamura na svém blogu ostře zareagoval na slova premiéra Petra Nečase, který jej v souvislosti s odmítnutím žaloby na prezidenta pro velezradu vyzval k odstoupení, stejně jako ostatní senátory, kteří se na této žalobě podíleli. Okamura Nečasovi vzkázal, že odstoupit a s ostudou zmizet z veřejného života by měl naopak on.

Okamura: Nečasi, zmiz! Prolézals SSM, teď ODS a nic jsi nevytvořil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura
reklama

Měl by prý následovat prezidenta Klause, se kterým společně spáchal gigantický podvod nazvaný amnestie. „Tahle dvojka zmařila stíhání a šetření stovek společensky vysoce nebezpečných zločinů. Zmařili právo na spravedlnost a náhradu škody desetitisíců obětí a státu hrozí, že bude velkou část škod hradit z našich společných peněz,“ píše senátor.

Celý blog Tomia Okamury ZDE

Následně škodu, kterou občané museli a ještě budou muset zaplatit, vyčíslil na biliony. To však premiér Nečas nevnímá. „On sám zná normální práci jen z doslechu, byl tuším zaměstnaný ve skutečné práci necelé čtyři roky. Od té doby pobíhá po stranických sekretariátech a živíme ho my ze svých daní, případně sponzoři jako Chvalovský, Soudek, Charouz a mrtvoly jako Lájosz Bacs,“ rozohnil se Okamura.

Nečas je prý profesionální kariérista, který nikdy nic nevybudoval, jen od mládí prolézal sekretariáty SSM a pak ODS. Proto je pochybné, jaký má tento člověk mandát k vládnutí. Nečasem znárodnili dluhy po podvodnících a hodili je na stát. To je tak gigantická lumpárna, že se tomu ani nechce věřit,“ píše senátor. „Myslím, že je nejvyšší čas pány Klause i Nečase svatořečit. Z lumpů, grázlů, gangsterů nejhrubšího zrna dělají mávnutím pera nevinné a bezúhonné občany,“ pokračuje v pojednání o amnestii.

Nečas jej prý vyzval, aby „zvažoval“ odstoupení z funkce. Okamura jej na oplátku vyzývá, aby už nic nezvažoval a rovnou odstoupil a přestal škodit naší zemi.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Nenávidím vás!“ Třesk v ODS: Pavel Novotný vypustil strašlivé věci

19:52 „Nenávidím vás!“ Třesk v ODS: Pavel Novotný vypustil strašlivé věci

Řeporyjský starosta Novotný řádil na Twitteru. V centrále ODS nebudou rádi, protože vyjevil nepěkné …