Okamura: Volím Zemana, je to vlastenec

10.01.2018 10:38 | Zprávy
autor: čtk

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura bude v prezidentských volbách hlasovat pro současnou hlavu státu Miloše Zemana. Podle něj je to jediný kandidát s reálnou šancí na úspěch, který zastává názory blízké SPD. O blízkosti Zemana k SPD se spekulovalo už delší dobu, loni prezident vystoupil na sjezdu SPD, když se předtím ve stejném roce neúčastnil vrcholného zasedání žádné jiné strany.

Okamura: Volím Zemana, je to vlastenec
Foto: ReproFoto: Facebook
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura.

„Prezidentem České republiky musí být vlastenec odmítající další demontáž suverenity České republiky a důsledně odmítající nelegální migraci a vůbec migraci v rámci současné migrační vlny a islamizaci společnosti. Prezidentem musí být člověk hájící zájmy naší země a nesmiřitelný bojovník s mezinárodním terorismem,“ řekl Okamura.

Ocenil také Zemanův postoj k prvkům přímé demokracie, zejména k přímé volbě politiků nebo k zákonu o referendu. Uvedl přitom, že Zemanovo vystupování v uplynulém mandátu potvrdilo správnost toho, že se prezident volí přímo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vážená paní exministryně

nedávno jste prohlásila, že USA jsou náš největší spojenec. Zvláštní vyslanec amerického prezidenta Donalda Trumpa pro Bělorusko John Coale právě Evropany vulgárně označil za „bandu sr*čů“. Co tomu říkáte, když o Vás takto mluví Váš největší spojenec? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ukrajinský kolotoč. „50 feťáků pošleš autobusem. Až umřou, pošleš další.”

8:15 Ukrajinský kolotoč. „50 feťáků pošleš autobusem. Až umřou, pošleš další.”

Ukrajinci nalezli recept, jak potřít ruské infiltrační taktiky. Je prý krutý, ale funguje. Aby ochrá…