Okamura týrá milovníky Pospíšila: To se to krade, když nám lidi tleskají

9. 7. 2012 11:10

Tomio Okamura, podnikatel a kandidát na senátora, se ostře opřel do exministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila. Přivolal tím vlnu kritiky na svoji osobu. Ve svém pravidelném videoblogu si přesto stojí za svými názory.

Okamura týrá milovníky Pospíšila: To se to krade, když nám lidi tleskají
Foto: Martin Kovář
Popisek: Tomio Okamura
reklama

"Hodně lidí jsem naštval kritikou exministra Pospíšila - miláčka médií. Faktických argumentů na mém psaném blogu i videoblogu najdete víc než dost, ale mám to marné. Když se to hodí, jsem pro někoho prý populista, který říká to, co lidi chtějí slyšet. Když stojím proti názoru většiny, jsem opět ten špatný," říká Okamura s tím, že se jej tato kritika osobně nedotýká a věří, že na jeho slova stejně jednou dojde, jako tomu prý bylo v souvislosti s Mirkem Topolánkem, kterého označil za podvodníka. Později mu měli dát za pravdu i Topolánkovi spolustraníci.

Stačí naslouchat

Podle Okamury "by v jakékoli době stačilo naslouchat věcným a racionálním argumentům a pak by nikdo nemohl lidi jako Parkanová, Pospíšil nebo Topolánek hájit," tvrdí podnikatel.

Exministra Pospíšila již dříve označil za žábu na prameni a řekl, že patří na Bory, ne na ministerstvo. "Nemám pravdu, že Pospíšil rušil pojistky proti tunelování firem či beztrestnost pro svědky korupce? Tak dokažte opak. Rychle by bylo po diskuzi. Navíc jsem si jistý, že v brzké době se provalí další fakta, co mi dají za pravdu," je přesvědčen kandidát na senátora. "Ale teď to mám marné. Protože to srdíčko v nás - to fandovství - tu s dámou, tu s bodrým chlapem, tu se zdvořilým chlapcem, nad fakty prostě převáží. I to je důvod, proč se spousta gaunerů drží u moci - díky tisícům slepých fanoušků - slepých k chybám a leckdy i ke zločinům," stěžuje si.

"A pak se nestačíme divit - protože to se to panečku krade, když nám k tomu ještě spousta lidí tleská," uzavírá Okamura svůj videoblog.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: adr
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Piráti? Psychoušové a bonzáci! A šéfky TOP 09 se bojím. Podívejte se na ni, má to v očích! U Xavera vystoupila novinářská „šlechta“

17:26 Piráti? Psychoušové a bonzáci! A šéfky TOP 09 se bojím. Podívejte se na ni, má to v očích! U Xavera vystoupila novinářská „šlechta“

Komentátor Petr Holec se domnívá, že strana Pirátů je stranou, která je založená na bonzáctví. Předs…