Okamurovci zveřejnili mobil na miliardáře Bakalu. Zdeňku, čekej zlé smsky…

19.09.2013 15:01

Hnutí Úsvit přímé demokracie se rozhodlo zveřejnit telefonní kontakt na miliardáře a spoluvlastníka OKD Zdeňka Bakalu. Vedení společnosti se v týdnu rozhodlo řešit hospodářské problémy uzavřením Dolu Paskov, kde nacházelo práci téměř tři tisíce horníků.

Okamurovci zveřejnili mobil na miliardáře Bakalu. Zdeňku, čekej zlé smsky…
Foto: Hans Štembera
Popisek: Uhlobaron Zdeněk Bakala

Miliardáři, spolumajiteli společnosti NWR a sponzorovi Knihovny Václava Havla Zdeňku Bakalovi může kdokoliv zavolat na číslo: 602 314 664. Kontakt zveřejnila kandidátka hnutí Úsvit v Moravskoslezském kraji Olga Havlová, která je znechucena zejména tím, že vedení těžařské společnosti, které z ní v minulých letech odčerpalo desítky miliard, nyní žádá stát o subvenci 4-6 miliard, aby těžbu na Paskově alespoň nějakou dobu zachovalo.

„Proč by měl stát pomáhat miliardáři, když se mu zrovna nedaří? Když se mu naopak dařilo, jak pomáhal on státu?“ ptá se rozčílená kandidátka. Argument, že je těžba ztrátová, bere jako lichý. Jen trochu rozumný byznysmen si podle ní v tučných letech vždy dělá zásoby na horší časy.

„Být v kůži `Paskováků`, zavolala bych přímo panu Bakalovi a zeptala bych se ho, proč nenabídne odkoupení zavíraného dolu za zbytkovou cenu nebo důl, který mu už nevytváří dostatečný zisk, horníkům,“ doporučuje Havlová.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moravce střídat. A Kalousek je jako Stalin, také ho nechávají mluvit ke všemu. Šéf Syndikátu novinářů chtěl přednášet o etice novinářů, ale totálně se to zvrhlo

15:06 Moravce střídat. A Kalousek je jako Stalin, také ho nechávají mluvit ke všemu. Šéf Syndikátu novinářů chtěl přednášet o etice novinářů, ale totálně se to zvrhlo

REPORTÁŽ Slovními přestřelkami se to hemžilo na semináři k novinářské etice a objektivitě, kterou v …