Orbán znovu promluvil: Islamizace Evropy je reálná!

08.09.2017 9:43

Server breitbart.com přinesl další vyjádření Viktora Orbána. Maďarský předseda vlády trvá na tom, že islamizace Evropy skutečně probíhá a je třeba se jí bránit. Třeba odmítáním povinných kvót na přerozdělování migrantů. Evropský soudní dvůr sice před pár dny vynesl verdikt, že k odmítání kvót není důvod, ale maďarský premiér si trvá na svém.

Orbán znovu promluvil: Islamizace Evropy je reálná!
Foto: Presalocala.com
Popisek: Maďarský premiér Viktor Orbán
reklama

Maďarský předseda vlády znovu odmítl kritiku, která se na jeho hlavu snáší z EU za to, že odmítá přijímat uprchlíky. Premiér sídlící v Budapešti na tom ale nehodlá nic měnit. Je totiž přesvědčen, že rizikem pro EU není on, ale postupující islamizace Evropy.

„Islamizace Evropy je reálná,“ zopakoval před několika dny. Hrozí nám prý, že v roce 2030 budou muslimové v Evropě čítat až dvacet procent populace, díky nově příchozím Afričanům. Proto je podle jeho názoru třeba odmítnout systém povinných kvót na přerozdělování migrantů a na místo toho chránit vnější hranice EU. Trval také na tom, že je věcí každé členské země, komu možní usadit se, a koho naopak přes své hranice nepustí. Kupříkladu obyvatelé Spojených států si to velmi dobře uvědomují a na své území nepouští každého. EU by se podle Orbána měla chovat podobně.

Celý článek v angličtině naleznete zde.

„Takže když říkáme už dost, tak jen bráníme status quo,“ pokračoval  Orbán, který takto odmítl přání bruselských byrokratů, jak trvání na kvótách popsal Breitbart.com. „Maďarští voliči jasně uvedli, že tuhle pravomoc nechtějí delegovat na Brusel a chtějí nadále sami rozhodovat o tom, koho nechají žít na svém území,“ pokračoval Orbán.

Maďarský premiér je navíc přesvědčen, že s ním řada evropských politiků ve skrytu duše souhlasí, jen se bojí své názory pronést nahlas.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

,,Hamáčkovo krvavé peklo..." Volnému otrnulo. Po zásahu policie. A těm druhým taky

18:21 ,,Hamáčkovo krvavé peklo..." Volnému otrnulo. Po zásahu policie. A těm druhým taky

Neděle je ve znamení demonstrací proti opatřením současné vlády. A Babiš s Hamáčkem z toho nebudou n…