Oslavím teprve, až Klaus zemře. Flegr dal průchod emocím

19.06.2021 19:12

Druhý český prezident Václav Klaus oslavil v pátek na Pražském hradě narozeniny. Vedle stávajícího prezidenta Miloše Zemana mu přišel popřát i velvyslanec Ruska v Praze Alexandr Zmejevskij, který mu nejen popřál, ale předal mu i písemnou gratulaci od prezidenta Ruské federace Vladimira Putina. A parazitolog Jaroslav Flegr udeřil. Oslaví prý Klausovy první nedožité narozeniny. Šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr také nešetřil ostrými slovy.

Oslavím teprve, až Klaus zemře. Flegr dal průchod emocím
Foto: Repro XTV
Popisek: Bývalý prezident ČR Václav Klaus

Anketa

Vážíte si exprezidenta Václava Klause?

37%
32%
hlasovalo: 18253 lidí
Václav Klaus v pátek oslavil narozeniny. Významné kulatiny. Narodil se 19. června 1941. K osmdesátinám mu přišli popřát europoslanec ODS Jan Zahradil, ekonomický expert téže strany Jan Skopeček, hudebník Ondřej Hejma, ale také ruský velvyslanec v Praze Alexandr Zmejevskij.

A to naštvalo parazitologa Jaroslava Flegra, který vyjádřil naději, že sešlost na Hradě snad alespoň monitorovala Bezpečnostní informační služba. Jen si poněkud popletl zkratku jedné z českých tajných služeb a označil ji za „BIZ“.

„I samolibí žlučovití staříci, dlouhodobě hájící zájmy nepřátelské mocnosti a hlásající nebezpečné nesmysly, mají právo oslavit v kruhu spřízněných duší své narozeniny. (Doufám, že se tak stalo pod dohledem BIZ.) A já budu mít zase právo oslavit ty jejich první nedožité,“ napsal doslova parazitolog.

Klausova oslava

Šéfredaktor serveru Forum24.cz taktéž na Twitteru napsal, že Klaus udělal pro tuto republiku mnoho dobrého, ale na stará kolena se z něj stal „hloupý nácek“.

„Václav Klaus udělal pro naši zemi mnoho dobrého. Jeho koncept privatizace a politické plurality efektivně rozbil komunistický monopol státu, a tím nám přinesl svobodu a prospěch. Škoda, že se VK na stará kolena zbláznil a stal se z něj hloupý nácek. Poškodil tím své vlastní dílo,“ napsal Šafr.

Klausova oslava

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zvrat v kampani? Kalousek zvažuje nepříjemný úder

7:35 Zvrat v kampani? Kalousek zvažuje nepříjemný úder

Chtěli byste na pivo s Mirkem a Andrejem? Konkrétně s Miroslavem Kalouskem a Andrejem Babišem? Po ús…