Oslavy na Hradě, pro Zemana poslední. Nepozval Pekarovou! A už to jede

23.10.2022 11:15 | Ze sítí

Příští týden republika oslaví své další narozeniny. Pro Miloše Zemana to bude poslední oslava státního svátku ve funkci prezidenta. Jako prezident také rozhoduje o tom, koho pozve na Hrad, a koho nikoli. Pozvánku zatím nedostala předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09). A její nepozvání na sociálních sítích vyvolalo rozruch.

Oslavy na Hradě, pro Zemana poslední. Nepozval Pekarovou! A už to jede
Foto: Daniela Černá
Popisek: Předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová

Předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) prozatím neobdržela pozvánku na oslavy státního svátku 28. října na Pražském hradě. A sama to pokládá za svého druhu ocenění, za které na Hrad poděkovala.

„Pozvánku na Pražský hrad jsem nedostala, čehož si od pana Zemana velmi vážím,“ napsala na twitteru.

Předávání státních vyznamenání

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Ing. et Ing. Miloš Nový byl položen dotaz

Nemyslíte, že byste jako politici měli respektovat především názor většiny lidí?

Ne jen odborné veřejnosti? Jeden příklad za všechny. Podle různých průzkumu většina Čechů nechce Euro, a vy ho přesto prosazujete. Tak kde je pak nějaký respekt? Nehledě na to, že proti přijetí Eura je třeba i řada odborníků a ekonomů.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zelenskyj nechce kompromis?“ Turek udeřil: Trumpovi odkývou všechno

15:15 „Zelenskyj nechce kompromis?“ Turek udeřil: Trumpovi odkývou všechno

Do druhé hodiny Partie Terezie Tománkové na CNN Prima New zavítali europoslanci Alexandr Vondra (ODS…