Ostrá výměna: Renč je "debil"! A Samková "cikánská kráva"!

06.11.2013 17:04

Advokátka Klára Samková na sociální síti uveřejnila dotaz časopisu Pestrý svět. Ten ji žádá o reakci na údajná slova režiséra Filipa Renče, který na její adresu měl naznačit, že je to „cikánská kráva“. Sama Samková ho již předtím označila za „debila“, který v seriálu Sanitka 2 zkresluje romskou otázku.

Ostrá výměna: Renč je "debil"! A Samková "cikánská kráva"!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Advokátka Klára Samková
reklama

Advokátka Klára Samková nejde pro ostrá slova daleko. Svědčí o tom její výrok na adresu Filipa Renče, jehož označila za debila. Co ji k tomu vedlo? Prý v seriálu Sanitka 2 vytváří virtuální realitu o Romech zlodějích - aniž by si před tím obstaral relevantní informace. A ostrá reakce režiséra na sebe nenechala dlouho čekat.

"Jestli paní Samková říká, že jsem debil, je to cikánská kráva," poznamenal podle bulváru na adresu advokátky Renč. Samková to ale nehodlá nijak dál řešit. Trvá na tom, že si Renč neobstaral relevantní informace a zjevně mu to nebránilo v tom, aby v osmém díle nové řady seriálu Sanitka vykreslil Romy jako zloděje beroucí spravedlnost do svých rukou.

„Doporučuji mu, aby se přeorientoval na ztvárňování sci-fi, tam jeho přebytek imaginace nebude vadit a zároveň se vyhne nebezpečí, že bude zaměňován za realitu,“ napsala časopisu mimo jiné Samková.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pavel Novotný v ráži: Vyzkoušel jsem všechny dostupné drogy. Uprchlíci? Vstřebali bychom sto tisíc. Já bych zvládnul deset

22:22 Pavel Novotný v ráži: Vyzkoušel jsem všechny dostupné drogy. Uprchlíci? Vstřebali bychom sto tisíc. Já bych zvládnul deset

Starosta pražských Řeporyjí a významný politik ODS Pavel Novotný přišel podebatovat do Studia svobod…