Ožralý prezident málem pozvrací korunovační klenoty. Ukázali jsme světu, jak to u nás fičí. Krademe pera a zvracíme na klenoty, pravil respektovaný odborník na lidskou duši

08.06.2015 9:18

Psychologa Jeronýma Klimeše oslovil tabletový týdeník Dotyk s prosbou o vysvětlení „svérázného“ chování českého prezidenta Miloše Zemana. Podle Klimeše však není důležité hloubat nad příčinami, proč je prezident praštěný. Mnohem důležitější je prý to, že nám Zeman dělá ostudu.

Ožralý prezident málem pozvrací korunovační klenoty. Ukázali jsme světu, jak to u nás fičí. Krademe pera a zvracíme na klenoty, pravil respektovaný odborník na lidskou duši
Foto: Archiv JK
Popisek: Jeroným Klimeš

„Místo aby se jasně a srozumitelně řeklo, že nás Zeman štve a že se stydíme za to, jaký obrázek o ČR vytváří doma i v zahraničí, rozebíráme jeho dětství a otázku, zda je, či není praštěný,“ uvádí Klimeš svůj pohled do hlubin prezidentovy duše.

Podle psychologa ale většinu lidí nezajímá, proč je Zeman praštěný, nýbrž to, že dělá ostudu. „A je úplně jedno proč. Prostě ožralý prezident, který div nepozvrací korunovační klenoty, jehož tiskový mluvčí lže, jako když tiskne, o virózách, jehož dcera se producíruje po pornoparties – to je diagnóza sama o sobě,“ myslí si Klimeš a dodává, že nepotřebujeme vědět, jestli je to dáno geneticky, výchovou či vlivem trigonu mezi Jupiterem a Marsem v jeho nativním horoskopu.

Společně s Václavem Klausem, udělal dle psychologa Miloš Zeman z odkazu prvního československého prezidenta T. G. Masaryka karikaturu. „Jediné, co mě na tom trochu uklidňuje, je fakt, že prostě „pravda vítězí“: tragikomická dvojice Klaus a Zeman ukázala celému světu po pravdě, jak to u nás fičí. Krademe pera, zvracíme na české korunovační klenoty a k tomu lžeme,“ nešetří Klimeš poslední dva české prezidenty.

Zbývá nám tak prý poslední identita – Kdo neskáče, není Čech. „Proto doufám, že si tato upřímná slova ani aktivně neodskáču, ani pasivně neodsedím,“ uzavírá s nadsázkou Klimeš.

Celý komentář k přečtení ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: luš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bůh zachránil Británii, zní nad prvními výsledy voleb. A fotka protažených obličejů redakce ČT

8:45 Bůh zachránil Británii, zní nad prvními výsledy voleb. A fotka protažených obličejů redakce ČT

Bůh opět zachraňuje Velkou Británii! Když si Britové volí za premiéra prolhaného klauna, tak ať si j…