P*ča zrzavá Slonková. Sobotka je ta největší sv*ně, co jsem poznal. Zaorálek je d*bil, kr*va Marksová chlastá. Andrej Babiš se rozpovídal a někdo si jej nahrál

01.05.2017 21:26

Jen těžko uvěřitelný slovník má ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš, když hovoří o svých kolezích z vlády. Na veřejnost totiž unikla nahrávka povídání o jeho politických rivalech, která působí velmi věrohodným dojmem. Skutečně neuvěřitelná slova jsou tam pronášena hlasem, který velmi pravděpodobně patří ministru financí.

P*ča zrzavá Slonková. Sobotka je ta největší sv*ně, co jsem poznal. Zaorálek je d*bil, kr*va Marksová chlastá. Andrej Babiš se rozpovídal a někdo si jej nahrál
Foto: Hans Štembera
Popisek: Přednáška ministra financí Andreje Babiše na Vysoké škole ekonomické na téma Fiskální a daňová politika

„Když já potkám Zaorálka, tak ho vždy pošlu do p*dele. Že je d*bil, neschopnej, ale já mu to řeknu i veřejně,“ poznamenal například na sestříhané nahrávce Babiš k ministru zahraničních věcí Lubomíru Zaorálkovi (ČSSD). Mimo jiné jej také nazval kok*tem, který dvacet let žvaní. „Zaorálek nic nedělá,“ řekl s tím, že by toho d*bila, kdyby byl premiérem, odvolal.

Sprostého označení se na nahrávce, na kterou upozornil web Forum24.cz, dočkala také ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD). „Příště mi dejte číslo a já tam zavolám a pošlu je do prd*le. Marksovou taky, kr*va, nic nedělá,“ řekl. A pak ještě doplnil, že kromě žvanění také chlastá.

 

 

A premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se rovněž pochvaly nedočkal. „To je strašný, premiér Sobotka. To je největší sv*ně, kterou jsem poznal,“ řekl a počastoval jej také výrazem bl*eček.

Anketa

Chcete, aby Andrej Babiš pokračoval ve vládě?

68%
32%
hlasovalo: 18731 lidí

Velmi nehezky pak označil i novinářku Sabinu Slonkovou, která byla dříve šéfredaktorkou jeho MF Dnes. „P*ča zhrzená, zrzavá, co jsem ji vyhodil,“ řekl na její adresu. Nelichotivě počastoval i další novináře. Kamberský je k*kot. P*ča je, co odešla, tam byly dvě – Šafaříková a Eliášová,“ podotkl.

Zkurv*ný kariérista je pak prý bývalý kandidát na prezidenta republiky Vladimír Dlouhý, státní zástupkyni Máchovou pak pro změnu nazval sv*ní. 

„Moji zaměstnanci jsou d*bilové,“ řekl také. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Veřejný útok na Pekarovou-Adamovou. Štětinu musel uzemnit Kalousek. A to nebylo vše

18:00 Veřejný útok na Pekarovou-Adamovou. Štětinu musel uzemnit Kalousek. A to nebylo vše

Spisovatel a bývalý senátor Jaromír Štětina na twitteru osočil předsedkyni TOP 09 Markétu Pekarovou-…