P*ča zrzavá Slonková. Sobotka je ta největší sv*ně, co jsem poznal. Zaorálek je d*bil, kr*va Marksová chlastá. Andrej Babiš se rozpovídal a někdo si jej nahrál

01.05.2017 21:26

Jen těžko uvěřitelný slovník má ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš, když hovoří o svých kolezích z vlády. Na veřejnost totiž unikla nahrávka povídání o jeho politických rivalech, která působí velmi věrohodným dojmem. Skutečně neuvěřitelná slova jsou tam pronášena hlasem, který velmi pravděpodobně patří ministru financí.

P*ča zrzavá Slonková. Sobotka je ta největší sv*ně, co jsem poznal. Zaorálek je d*bil, kr*va Marksová chlastá. Andrej Babiš se rozpovídal a někdo si jej nahrál
Foto: Hans Štembera
Popisek: Přednáška ministra financí Andreje Babiše na Vysoké škole ekonomické na téma Fiskální a daňová politika

„Když já potkám Zaorálka, tak ho vždy pošlu do p*dele. Že je d*bil, neschopnej, ale já mu to řeknu i veřejně,“ poznamenal například na sestříhané nahrávce Babiš k ministru zahraničních věcí Lubomíru Zaorálkovi (ČSSD). Mimo jiné jej také nazval kok*tem, který dvacet let žvaní. „Zaorálek nic nedělá,“ řekl s tím, že by toho d*bila, kdyby byl premiérem, odvolal.

Sprostého označení se na nahrávce, na kterou upozornil web Forum24.cz, dočkala také ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD). „Příště mi dejte číslo a já tam zavolám a pošlu je do prd*le. Marksovou taky, kr*va, nic nedělá,“ řekl. A pak ještě doplnil, že kromě žvanění také chlastá.

 

 

A premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se rovněž pochvaly nedočkal. „To je strašný, premiér Sobotka. To je největší sv*ně, kterou jsem poznal,“ řekl a počastoval jej také výrazem bl*eček.

Anketa

Chcete, aby Andrej Babiš pokračoval ve vládě?

67%
33%
hlasovalo: 18752 lidí

Velmi nehezky pak označil i novinářku Sabinu Slonkovou, která byla dříve šéfredaktorkou jeho MF Dnes. „P*ča zhrzená, zrzavá, co jsem ji vyhodil,“ řekl na její adresu. Nelichotivě počastoval i další novináře. Kamberský je k*kot. P*ča je, co odešla, tam byly dvě – Šafaříková a Eliášová,“ podotkl.

Zkurv*ný kariérista je pak prý bývalý kandidát na prezidenta republiky Vladimír Dlouhý, státní zástupkyni Máchovou pak pro změnu nazval sv*ní. 

„Moji zaměstnanci jsou d*bilové,“ řekl také. 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Kdo nejde s námi, jde proti nám

Nevybíravě jste odsoudil demostranty proti vládě či voliče Babiše. Jak mi vyvrátíte dojem, že jste tu jen pro vaše voliče? Proč vrážíte mezi lidi klíny, proč se je nesnažíte stmelovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Už jste zapomněli? Mlčí se, žádná omluva. Tvrdá připomínka covidu. A co ještě může přijít

21:40 Už jste zapomněli? Mlčí se, žádná omluva. Tvrdá připomínka covidu. A co ještě může přijít

Covidové šílenství odeznělo, vystřídala jej další silná témata, jako je válka, energetická krize a z…