PL za říjen: Přes 7,3 milionu návštěv, víc než 30 milionů přečtených článků

02.11.2021 20:12

ParlamentníListy.cz zaznamenaly v říjnu letošního roku přes 7,3 milionu návštěv. Podíleli se na tom především čeští čtenáři. Sto tisíc návštěv redakce zaznamenala ze Slovenska, obdobné množství i z anglicky hovořících států.

PL za říjen: Přes 7,3 milionu návštěv, víc než 30 milionů přečtených článků
Foto: Archiv
Popisek: Logo Parlamentních listů

V říjnu si návštěvníci zobrazili přes třicet milionů stránek. Do této statistiky se zaznamenává každé kliknutí na našem zpravodajském portálu. Ať už jde o hlasování v anketách, jež zaznamenaly výrazný zájem, o zobrazování profilů a unikátní přímou komunikaci s volenými zastupiteli nebo účast v diskusích.

Největšímu zájmu se přirozeně těšily dva okruhy: prvním byly výsledky sněmovních voleb a s tím spojené jednání. Druhým neméně výrazným cyklem je očkování. Tábory jsou v obou případech striktně rozděleny.

Pro PL je významný rovněž faktor času na webu. V říjnu byl jeden návštěvník na našich stránkách, jak ukazují statistiky Google Analytics, rovných 7:41 minut. Toto číslo redakce považuje za velmi úspěšné, neboť jde o jasný nadprůměr trhu.

Data, říjen 2021

zdroj: Google Analytics

ParlamentníListy.cz rovněž neinvestovaly jedinou korunu do online marketingu, tedy všechny návštěvy jsou zcela přirozené, nikoli uměle naháněné přes jiné služby.

Redakce i nadále dbá, aby její články odpovídaly standardům, obsah byl vyvážený a co možná nejpestřejší. I nadále budeme přinášet maximální počet vyjádření k zásadním tématům a hledat úhly pohledu, jimž se v ostatních médiích straní.

Konstantním zůstává tlak na zdokonalování publikovaných materiálů.

Anketa

Vydrží Fialova vláda až do řádných sněmovních voleb?

hlasovalo: 16015 lidí
Děkujeme každému za návštěvu a vyjádření názoru. Kritické poznámky lze posílat na redakční e-mail uvedený v patičce stránky.

V měsíci říjnu přinesly PL zhruba 2.500 materiálů.

Jako jediní jsme se věnovali dotacím, které roky získává Centrum pro studium demokracie a kultury (CDK). Mezi zakladatele CDK patří předseda ODS Petr Fiala. Peníze sem putovaly mimo jiné za „posílení role ženských a etnických občanských organizací v demokratizaci Barmy“.

Rovněž pouze PL informovaly o propletenci zahraničních i ryze offshorových firem vedoucích k Českém centru pro investigativní žurnalistiku. Poukázali jsme také na jednoznačné spojení těchto aktivit s financemi Goerge Sorose.

Nabídli jsme desítky rozhovorů, stovky prohlášení politiků napříč spektrem, mnoho reportáží a fotoreportáží nejen našeho dvorního fotografa Hanse Štembery.

V nasazeném tempu budeme pokračovat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Parlamentní Listy

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

EU nás uvedla v omyl s očkováním. Babiš vytáhl silné info

19:41 EU nás uvedla v omyl s očkováním. Babiš vytáhl silné info

„Kdo za to může? Co nám říkala celý rok Evropská komise? Že když dosáhneme 70 procent proočkování do…