Pamětní medaile Senátu dnes získá 17 osobností. Které to budou, se zatím tají

26.09.2014 6:02 | Zprávy

Sedmnáct osobností dnes odpoledne v sídle horní komory obdrží stříbrné pamětní medaile Senátu. Předá jim je jeho předseda Milan Štěch (ČSSD) v předvečer Dne české státnosti. Horní komora tak oceňuje zásluhy zejména vědců, umělců, sportovců nebo těch, kdo se zasloužili o záchranu lidského života.

Pamětní medaile Senátu dnes získá 17 osobností. Které to budou, se zatím tají
Foto: Martin Vlček
Popisek: Předseda Senátu Parlamentu České republiky Milan Štěch (ČSSD)

Medaile bude podle Štěcha udělována osobnostem, které vynikly ve svém oboru nebo přispěly k dobré pověsti České republiky v zahraničí. "Senát se tímto oceněním už třetí rok pokouší upozornit na vynikající osobnosti, kterým by naše společnost měla projevit více uznání," uvedl předseda Senátu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam, čtk

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Já už těm slibům, že někdo pomůže rodinám nevěřím

A víte proč, protože vy politici pořád jen slibujete. A realita? Rodiny jsou na tom čím dál hůř. Jak to vysvětíte, když jsou údajně pro vás rodiny takovou prioritou? Tím vás myslím všechny politiky. Děkuji za odpověď. Božena

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Už to nemůžu vydržet!“ Schillerová nezvládla Jurečku

17:40 „Už to nemůžu vydržet!“ Schillerová nezvládla Jurečku

„Já už to fakt nemůžu vydržet!“ startovala u Moravce Alena Schillerová, když poslouchala končícího m…