Pane Kalousku, hrůza. Průšvih! Politik TOP 09 přešel k Okamurovi. Zde jsou jeho dnešní „top“ názory

23.08.2017 14:24

Petr Trombik. Tento politik původně působil ve straně TOP 09, nyní se však rozhodl kandidovat do Poslanecké sněmovny za SPD Tomio Okamury. A to zrovna vztah mezi předsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem a Tomio Okamurou není růžový. Kalousek mimo jiné dnes v rozhovoru pro XTV.cz nazval Okamuru explicitním komediantem.

Pane Kalousku, hrůza. Průšvih! Politik TOP 09 přešel k Okamurovi. Zde jsou jeho dnešní „top“ názory
Foto: SPD
Popisek: SPD - Svoboda a Přímá Demokracie

Trombik po absolvování vysoké školy pracoval v dělnických povoláních i ve výzkumných ústavech. Absolvoval také postgraduální studia statistiky a krizového řízení. Po odchodu do důchodu vstoupil do politiky a byl zvolen členem zastupitelstva hlavního města Prahy. Současně působil jako bezpečnostní poradce primátora. Této problematice se chce v případě svého zvolení věnovat i v pozici poslance Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Za aktuální hrozbu pro naši vlast považuje migraci, která ohrožuje kulturní identitu našeho národa a destabilizuje náš sociální systém.

Dnes se například vyjádřil k setkání francouzského prezidenta Macrona s odbojnými zeměmi střední Evropy. Podle něj jde o zřetelný pokus o rozbití Visegrádu. 

„Francouzský prezident jede do Vídně mustrovat ‚parazitní‘ země EU, které berou EU jako supermarket. Snad se ho Sobotka zeptá, jak je možné pokutovat české řidiče kamionů ve Francii za to, že berou menší platy než Francouzi, ale francouzské firmy nejsou v Čechách pokutovány za to, že platí českým dělníkům daleko méně než francouzským. Určitě nabídne i spolehlivou obranu republiky před Ruskem, tak jako ji Francouzi garantovali Benešovi, nejdřív před Habsburkem a pak před Hitlerem,“ zmínil Trombik.

Celý článek najdete ZDE.

„Nejlepší je bojovat proti tomu, koho jsme v minulosti považovali za nepřítele, tak jako Beneš bránil cela dvacátá léta republiku před Habsburkem a když přišel skutečný nepřítel, Hitler, na obranu už bylo pozdě. Ted je největším nepřítelem Rusko, už od r.1989. I když tehdy to byl SSSR. Ale určitě je ještě lepší mít při takové obraně proti sobě dvě nepřátelské divize, než jednu francouzskou spojeneckou po boku, jak pravil jeden britský generál po zkušenostech z fronty,“ dodal dále politik, nyní kandidující za SPD. Doufá, že Sobotka ve Vídni využije možnost mlčet, stejně jako Hácha v Mnichově.

„A nebude francouzského prezidenta opruzovat jako Klaus, který příležitost mlčet nevyužil. Ostatně když vidíme francouzsko-německé partnerství, Mnichov připomínat netřeba,“ uzavřel dnešní komentář Trombik. Podle něj je otázkou to, zda se právě Vídeň nestane po zářijových volbách bruselským Waterloo. 

Ačkoliv je již jasné, že Trombik hodlá kandidovat na pátém místě pražské kandidátky SPD, lze jeho profil a životopis stále ještě nalézt na stránkách TOP09.cz ZDE. Zde je uveden jako člen zastupitelstva hlavního města Prahy, kde působil ve výboru pro bezpečnost, transparentní veřejnou správu a legislativu, ve výboru pro infrastrukturu a ve výboru pro životní prostředí. Členem zastupitelstva byl v minulém volebním období.

Podporu Trombikovi v jeho nové roli pak mimo jiné vyjadřují konzervativci z Akce D.O.S.T., kteří vyzvali své příznivce a sympatizanty, aby kandidáta SPD Trombika poslali do Poslanecké sněmovny.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Proč tam instalujete ty zátarasy? Proč, proč... útočil v ČT Okamura na Hamáčka. A ten vyletěl: Kvůli lidem jako Balda. Vymyli jste mu mozek, málem vykolejil vlaky!

7:41 Proč tam instalujete ty zátarasy? Proč, proč... útočil v ČT Okamura na Hamáčka. A ten vyletěl: Kvůli lidem jako Balda. Vymyli jste mu mozek, málem vykolejil vlaky!

V poslední debatě před volbami do Evropského parlamentu vysílané v České televizi byli hosté předsed…