Paroubek nejen o Kmentovi: Je to nechutné a Kubice je neschopný

27.01.2012 14:35

Po dalším článku investigativního novináře Jaroslava Kmenty napsal o něm i Jiří Paroubek na svůj web Vaševěc.cz. Podle něj je nechutné, že seriózní médium používá Kmentovy metody, tedy využití „svědectví zločinců“.

Paroubek nejen o Kmentovi: Je to nechutné a Kubice je neschopný
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Paroubek na ustavujícím kongresu NS-LEV 21

„J. Kmenta je nechvalně proslulý mravně i právně nepřijatelnou metodou zneužívání „svědectví“ zločinců – kriminálníků vůči objektu svého útoku,“ píše hned na začátku Jiří Paroubek. „Je nechutné, když tzv. seriózní médium používá metod, za něž by se jistě styděli i hlavní aktéři afér z mediálního impéria Ruperta Murdocha,“ dodává.

Jaroslav Kmenta pracuje v MF Dnes. Její šéfredaktor Robert Čásenský o něm kdysi prohlásil, že ho nenávidí politici z pravice i levice, což dokazuje, že svoji práci odvádí dobře a je nestranný.

„Pokud bych měl Kmentově konstrukci a prefabrikacím uvěřit, znamenalo by to jediné, a to, že svou práci fatálně zanedbali zejména dva lidé,“ myslí si však Paroubek. A uvádí nynějšího ministra vnitra Jana Kubiceho a jeho náměstka Jaroslava Hrušku. Ti se prý zabývali vraždou „kmotra Mrázka“, ale nic nevypátrali. „To by oba pány usvědčovalo z ještě větší kolosální neschopnosti (a všeho schopnosti) než jsem si dosud myslel,“ dodává.

Dále Paroubkovi vadí i jeho spojování s Václavem Kočkou. „Již rok před tzv. Kubiceho zprávou J. Kmenta začal uvádět, že V. Kočka je mým poradcem coby předsedy vlády. Několikrát jsem tuto věc dementoval, marně,“ stěžuje si předseda LEV 21.

Kmenta totiž nyní píše o Kočkovi jako o člověku, „který patří k velmi blízkým osobním přátelům expremiéra Jiřího Paroubka". To se mu však nelíbí. „V. Kočka st. velmi nezištně prováděl různé činnosti pro ČSSD, zejména před volbami a velmi jsem si jej proto vážil,“ připouští Paroubek. „Po mém odchodu z vedení ČSSD (květen 2010) jsem se s ním – pokud si dobře pamatuji – osobně vůbec nesetkal,“ uzavírá.

Syna Václava Kočky st., taktéž Václava, zastřelil v roce 2008 podnikatel Bohumír Ďuričko, a to v restauraci bezprostředně po křtu Paroubkovy knihy.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pan

Tomio Okamura byl položen dotaz

nezávislost

Dobrý den, podle vás jsme nejsme politicky nezávislí, znamená to, že volby jsou u nás zbytečné? Taky tvrdíte, že je třeba, abysme byli nezávislí i ekonomicky a v zemědělství. Je to ale vůbec možné, když je naše ekonomika závislá na exportu a na německé ekonomice? A co se týče zemědělství, jak chcete...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dominik Hašek – král hlupáků. Na Slovensku si všimli, jak o Francii mlčel jak zařezaný

14:49 Dominik Hašek – král hlupáků. Na Slovensku si všimli, jak o Francii mlčel jak zařezaný

„Hašek prošustroval miliony a teď je za krále hlupáků“, i takto se dnes na Slovensku mluví o slavném…