Paroubek se rozpálil: Vláda korumpuje deník Právo

06.12.2010 20:55

Podle exšéfa ČSSD Jiřího Paroubka má vláda pod palcem levicový tisk, konkrétně deník Právo. Na mušku si vzal hlavně jeho komentátora Alexandra Mitrofanova.

Paroubek se rozpálil: Vláda korumpuje deník Právo

Stejně jako v poslední době velmi často, i v pondělí si exšéf ČSSD Jiří Paroubek zvolil pro svou komunikaci s veřejností internet, konkrétně svůj web Vaševěc.cz. Na něm se opřel opět primárně do médií, konkrétně deníku Právo. 

Jasnovidec Mitrofanov

Paroubek si vzal do úst zejména komentátora Alexandra Mitrofanova. "Pan Mitrofanov v Právu se chová zcela předvídatelně. Teď bude hledat v žoldu Kuzmiaka, exponenta Top 09 a zejména pp. Kalouska a Hávy, každou příležitost k dehonestaci sociálních demokratů na pražské radnici," nebral si servítky Paroubek.

Ten ve svém textu také vyzval  šéfredaktora Práva ke sdělení, zda Mitrofanův komentář nebyl sponzorovaný vládou. "Korumpovat levicové médium by vláda opravdu neměla," uzavřel ironický Paroubek.

Košem Kalouskovi

Ten s nadsázkou uvádí, že sociální demokraté si zřejmě dovolili příliš, když "dali košem Kalouskem morálně zocelené pražské TOP 09, tedy straně nového typu, " čímž zabránili spojení dvou pravicových stran na pražské radnici.

A Paroubka zdvihlo ze židle zejména Mitrofanovo hodnocení pražského magistrátu. "Na tramvaje se čekalo jako na Godota s tím rozdílem, že některá přijela.... Místo toho, aby Pražané trpělivě snášeli řádění živlů a činnost odpovědných úředníků, nadávali. Na magistrát a na Karla Březinu, který jako první náměstek má na starosti dopravu. Nevděk světem vládne," zhodnotil Mitrofanov šmahem počasí i politiku v metropoli. 

I Einstein je na to krátký

Podle Paroubka však Mitrofanov přestřelil. "Pokud vím, K. Březina byl zvolen náměstkem primátora v úterý pozdě večer. A sněhová kalamita nastala v Praze ve středu (byl jsem v té době v New Yorku). Asi ani A. Einstein křížený s A. Stachanovem a L. Korabelnikovou by nedokázali tak rychle věci zařídit. Tedy zorganizovat úklid sněhu, zprovoznit zamrzlé autobusy a tramvaje anebo zabránit sněžení vůbec," vysmál se bývalý šéf ČSSD novináři.  

Paroubek bude v pondělí také hostem Hydeparku České televize. Pořad začíná ve 20:10 na ČT24.

Foto: cssd.cz

Více čtěte:

Paroubková svého muže zpět do sedla nedostane, tvrdí politologové

Selže-li Sobotka i Hašek, ČSSD může pomoci Paroubek

Foto:
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Pamatujte, odkud to přichází. Zchudnou nejchudší i střední třída.“ Ševčíkovi dali do studia šéfku Zelených. To neměli dělat

19:04 „Pamatujte, odkud to přichází. Zchudnou nejchudší i střední třída.“ Ševčíkovi dali do studia šéfku Zelených. To neměli dělat

Ekonom a kandidát formace Trikolora Svobodní Soukromníci Miroslav Ševčík osočil spolupředsedkyni Zel…