Paroubkova bulvární reklama: Ať žijí naši fotbalisté

11.06.2012 8:31 | Zprávy

Nová strana národních socialistů LEV21 fandí fotbalu. Tvrdí to s úsměvem jejich samotný předseda Jiří Paroubek v inzerci otištěné v pondělním vydání deníku Blesk. Spolu s ním drží fotbalistům palce také hokejový olympijský vítěz z Nagana Jiří Šlégr.

Paroubkova bulvární reklama: Ať žijí naši fotbalisté
Foto: NS-LEV21
Popisek: Jiří Paroubek

"Už samotný fakt, že se naši fotbalisté probojovali právě na mistrovství Evropy v kopané v Polsku a na Ukrajině, považujeme za úspěch. Nyní již nezbývá než našim reprezentantům držet palce a poctivě fandit," píše Jiří Paroubek - dlouholetý fanoušek Slavie Praha, řečeno slovy inzerce.

Paroubek podporuje český sport

"Pokud chceme naše reprezentanty, ať už ve fotbale, v hokeji, atletice, florbalu, rychlobruslení atd., i nadále vídat na velkých evropských a světových turnajích, pokud společně s nimi chceme slavit úspěchy, musíme podpořit dnešní sportovní mládež a zlepšit podmínky pro výchovu nadějných mladých sportovců," vysvětluje Paroubek usmívající se z fotografie a třímající v rukou logo své strany.

"Národní socialisté si to uvědomují, chtějí s tím něco dělat, a proto je také podpora českého sportu neodmyslitelnou součástí jejich programu," uzavírá Paroubek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: adr

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Haló, tady Fosil. Volám Solára. Jak mě slyšíte? Topolánek i Fiala píší o blackoutu

13:47 Haló, tady Fosil. Volám Solára. Jak mě slyšíte? Topolánek i Fiala píší o blackoutu

Prahu i významnou část Čech postihl v pátek kolem poledne masivní výpadek elektřiny. Petr Fiala ale …