Pavel Novotný: Až budu prezident, budu jako Havel, ty blbe

02.01.2020 12:42

Z PROFILŮ Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) usedl k počítači a odpověděl na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Prozradil mimo jiné, že se chová jako herec a své vyjadřování záměrně přehání. Rozhodně prý není plný vzteku. Došlo i na vlasovce a pomník, který by měl v Řeporyjích vyrůst.

Pavel Novotný: Až budu prezident, budu jako Havel, ty blbe
Foto: Repro tv.iDnes.cz
Popisek: Pavel Novotný v pořadu Rozstřel
reklama

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) zase jednou potvrdil, že se nezdráhá odpovídat i na dotazy, ve kterých ho pisatelé nešetří.

Anketa

Na svobodu slova už můžeme jen vzpomínat, říká předseda Senátu Kubera. Má pravdu?

88%
12%
hlasovalo: 19373 lidí

Plivete kolem sebe vulgarity, urážíte lidi, kteří kritizují vaše chování a poklesky. Na druhou stranu jste asi jediný člen ODS, který se chová bez zábran a přetvářky, a tím také ve skutečnosti zosobňujete skutečný stav strany, ve které jste členem. Nejde pominout váš úřad starosty, který reprezentujete jako ‚demokrat a politik‘. Díky vám se v diskuzích stále více objevuje názor o skutečném stavu ODS. Ohrazujete se, že děláte politiku jen v Řeporyjích, ale ostudu celé republice. Je mi vás líto, jste plný žlučovitosti, vzteku a útočnosti, přeji štěstí a odpouštím vám. Nakonec... Karma je zdarma,“ uvedl jeden ze čtenářů serveru ParlamentníListy.cz.

Novotný prozradil, že se chová jako herec, který záměrně přehrává, a pokud ho ODS požádá, vystoupí ze strany. „Já to jenom hraju, vzteku fakt plný nejsem. Proč mě ODS nepožádá, ať vystoupím? Okamžitě bych poslechl,“ zdůraznil.  

Pavel Novotný, DiS.

  • ODS
  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

Anketa

Je Pavel Novotný, starosta Prahy-Řeporyjí, dobrý politik?

4%
96%
hlasovalo: 29237 lidí

„Jsem psychicky zcela zdráv, nadprůměrně inteligentní, rozhoduji se chladnokrevně a mám správně nastavený hodnotový žebříček... Ostuda republiky je Zeman. Až budu prezident, budu jako Havel. Jsi blb. Sorry jako,“ konstatoval Novotný.

Došlo i na vlasovce, kterým chtějí zastupitelé městské části postavit pomník. Vlasovci, tedy sovětští občané, kteří pod dojmem stalinských zvěrstev vstoupili za druhé světové války do služeb Adolfa Hitlera a dopustili se nejednoho zvěrstva.

Novotný zdůraznil, že pomník, který má v městské části stát, je jen a pouze vzpomínkou na 300 vlasovců, kteří padli, když bránili devastaci Prahy, o kterou se v závěru války pokoušeli nacisté.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

12:35 Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

Hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek se pracovně vypravil do prostor Poslanecké sněmovny, aby s h…