Pavel Novotný prozradil, kdo bude dalším prezidentem. A generál Pavel to není. Připravte se, budete koukat...

28.08.2021 21:33 | Ze sítí

V ODS sejmuli generála Pavla. Europoslanec za modré Jan Zahradil mu vyčítá vstup do KSČ a armádní kariéru. Souhlasí s ním i Pavel Novotný, i přesto, že Zahradil je prý kokot. Pavlovu prezidentskou kampaň Řeporyjec údajně nechápe. „Prezidentem bude Zmrd nebo Mirek Kalousek,“ napsal bývalý král bulváru s tím, že do volby o Hrad hodlá také zasáhnout.

Pavel Novotný prozradil, kdo bude dalším prezidentem. A generál Pavel to není. Připravte se, budete koukat...
Foto: Repro Facebook
Popisek: Pavel Novotný (ODS) paroduje hymnu SPD

Europoslanec Jan Zahradil je znám svým negativním postojem k možnému budoucímu kandidátovi na prezidentský úřad, generálu v záloze Petru Pavlovi. Tomu Zahradil vyčítá zejména jeho údajně oportunistický vstup do KSČM v roce 1985 a vzornou práci v Československé lidové armádě.

Za pravdu mu v tomto dává i další výrazná tvář modrých ptáků, starosta Pavel Novotný. Je známo, že se Zahradil s Novotným nemají příliš v oblibě, a i proto je jejich shoda na některém tématu téměř až vzácnou událostí.

„Ale co. Jednou za rok dát Zahradilovi (kokot) za pravdu mohu,“ napsal řeporyjský politik. Navíc Pavlovu zatím nepříliš nápadnou kampaň na prezidenta Novotný prý nechápe. „Prezidentem bude Zmrd nebo Mirek Kalousek,“ přisadil si.

Novotný dále v diskusi se svými fanoušky nadhodil, že generál Pavel nemá v nadcházející prezidentském klání „ABSOLUTNĚ žádnou šanci“, a lidé kolem něj to musí prý vědět.

Řeporyjský starosta dále naznačil, že on sám naskočil jako poradce do jedné z prezidentských kampaní, bohužel zatím neprozradil, do které konkrétně. Kalouskovi by prý ale prezidentství opravdu přál. „Pokud bude kandidovat. Bude to jízda. Vidím kampaně, na kterých už se dávno dělá, po městě běhá dvacet prezidentů, bude to show. Já šel tam, kde jsou největší prachy samozřejmě,“ napsal Novotný.


 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: AZy

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Skončí podle vás válka na Ukrajině v roce 2023?

Dělá proto vůbec někdo něco - ano,závisí to hlavně na Rusku a Ukrajině, ale co proto dělají ostatní státy? Asi nejde ukrajinu vyzbrojovt do nekonečna, jednou zdroje dojdou a co bude pak? To podne do spárů Ruska? Snaží se tomu někdo zabránit? Já žádné takové snahy nevidím.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Slibovali, slibovali. Ale pak to s Němci dopadlo jako vždycky. Špatná zpráva pro NATO

14:35 Slibovali, slibovali. Ale pak to s Němci dopadlo jako vždycky. Špatná zpráva pro NATO

Německo podle mluvčího kancléře Olafa Scholze nesplní cíl vydávat 2 % HDP na výdaje na obranu ani v …