Pavel Šafr: Je mi na blití

3. 4. 2019 9:20

Šéfredaktorovi serveru Forum24.cz Pavlu Šafrovi se udělalo nevolno, když se ráno podíval do novin a na internetové servery. Důvodem byl rozhovor s komunistickou europoslankyní Kateřinou Konečnou, který přinesl deník Metro a také server DeníkN.cz.

Pavel Šafr: Je mi na blití
Foto: Archiv PŠ
Popisek: Pavel Šafr

„Noviny předsedy vlády vydaly PR článek komunistické političky. Servilní provedení a idiotské chování novináře není překvapením. Premiér byl také komunista a navíc estébák, takže je to všechno logické. Hlavně žádný Antibabiš! Je třeba držet hubu a krok,“ rozčílil se Šafr, jenž byl v minulosti odsouzen za řízení v opilosti k čtyřměsíčnímu trestu vězení s podmíněným odkladem na 18 měsíců a zákazu řízení rovněž na 18 měsíců. Kromě jízdy v opilosti se měl také hádat s policisty (psalo se ZDE).

„Jenom je smutné, že Deník N vydal se soudružkou také velký rozhovor. Kolegům bohužel nikdo neřekl, že je to nemravné a nepřijatelné. Dávají tím najevo, že je KSČM pro ně normální strana. Je mi z toho totálně na blití,“ pokračoval dále.

Rozhovor z DeníkuN najdete ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Demokracie dostává na frak. Jaroslav Bašta o tom, jak se vyrábějí kauzy pár dní před volbami, aby se nestihlo reagovat

7:14 Demokracie dostává na frak. Jaroslav Bašta o tom, jak se vyrábějí kauzy pár dní před volbami, aby se nestihlo reagovat

Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se věnoval v komentáři pro Prvnízprávy.cz rak…